,

Modne torby 2016

Modne torby 2016

Damska torebka to bez wątpienia niezbędny element funkcjonowania kobiety w życiu codziennym. Jednak z każdym zamiarem zakupu nowej pojawia się pytanie, którą wybrać i czym się kierować, czy aktualnymi trendami, czy potrzebami własnej garderoby? Odpowiedź przede wszystkim zależy od stanu naszej szafy oraz najważniejszego, czyli budżetu. Bywa, że niektóre z nas kupują nową torebkę pod wpływem super okazji, co nie jest złym zjawiskiem, lecz pamiętajmy, że udane zakupy to zakupy  przemyślane. Pomijając jednak wszystkie promocje i wyprzedaże warto wiedzieć, że sztuką jest znalezienie złotego środka, czyli coś co nam się podoba, a jednocześnie nie rujnuje naszej kieszeni 🙂

Na łamach dzisiejszego wpisu zaprezentuję modowe trendy sezonu. Poniżej wybrane modele toreb dostępne w popularnych sklepach.

skórzana torebkamodna torba mohitokolorowe torebki

 

torba hippieniebieska torebka

 

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

2 Responses
  1. Chabrowa zamszowa śliczna. W sezonie letnim może być tą jedyną 🙂 pasującą do wszystkiego. Pozdrawiam Margot

     
  2. Super tekst! Chciałbym mieć pewność, że na nim nie
    zakończysz 😀

     

Comments are closed.