, , ,

Bielizna, z którą warto się zaprzyjaźnić

Bielizna, z którą warto się zaprzyjaźnić

Mężczyzna zdobyty, jest jak trofeum, które trzeba jeszcze przy sobie zatrzymać. Seksistowskie? Bardzo. Bardzo, jednak prawdziwe. Możemy oczywiście spocząć na laurach i za kilka lat narzekać, że maż/ partner nas nie zauważa, że już o nas nie zabiega etc. Możemy, ale po co?

Mężczyźni są naprawdę prości w obsłudze i przy odrobinie inwencji twórczej można podtrzymywać jego zainteresowanie nami na odpowiednim poziomie. Bielizna erotyczna to jest właśnie element kluczowy w tej materii.

W zmysłowej, pięknej bieliźnie każda kobieta wygląda ciekawie, pociągająco, tajemniczo. Nie masz takiej bielizny w swojej bieliźniarce? Najwyższy czas, żeby ją poznać i kupić oraz umiejętnie wykorzystywać w chwilach sam na sam z partnerem. Każda kobieta powinna mieć chociaż jeden zestaw bielizny z poniżej przedstawionych rodzajów. http://mojafantazja.pl/Bielizna_Erotyczna

Wszystkie one są obecnie wykonywane z pięknych ale również przyjemnych w dotyku materiałów, które zapewniają nie tylko atrakcyjny wygląd ale również komfort.

Koszulki erotyczne

Propozycja dla kobiet, które chcą wyglądać seksownie i zmysłowo, ale wolą raczej rozwiązania klasyczne i stonowane. Koszulki bowiem zakrywają znacznie więcej niż kostiumy czy erotyczne komplety.

koszulki erotyczne

Wybieramy fasony, które najbardziej nam odpowiadają. Niezmiernie ważne bowiem jest to, żeby w takiej bieliźnie czuć się dobrze i swobodnie. Nic kobiety nie zdobi lepiej, niż pewność siebie, swojego wyglądu i wrażenia, jakie wywołuje na partnerze. Jeżeli w jakimś fasonie czuć będziesz się skrępowana, to nie jest to dobry wybór.

Komplety erotyczne

W zależności od kroju i rodzaju materiału, mogą być „grzeczniejsze” lub bardzo „gorące”. Więcej odsłaniają, bardziej podkreślają kobiecą sylwetkę, mniej pozostawiają dla wyobraźni, szybciej rozgrzewają zmysły. Idealny wybór na gorącą randkę z partnerem w sypialni. Wiele z nich można założyć pod codzienny strój, by w odpowiednim momencie zrzucić go, prezentując się partnerowi w super zmysłowej bieliźnie.

Kostiumy erotyczne

Pozwalają na więcej kreatywności w rozbudzaniu zmysłów. Seksowne przebrania to coś, o czym każdy mężczyzna skrycie marzy. Pielęgniarka, stewardesa czy pani policjant? W kogo chciałabyś się wcielić dla swojego mężczyzny? Może w słodkiego króliczka czy zmysłowego kociaka?

Bielizna erotyczna daje ogromne pole do popisu dla podtrzymania ognia w sypialni. Pamiętaj przy tym, że wcale nie musisz wyglądać jak super modelka. Twój partner Ciebie wybrał, z Tobą jest, Tobą się zachwyca i nie ważne jest czy masz kilka kilogramów więcej, czy masz rozstępy na biodrach. Dla partnera i tak jesteś najpiękniejsza a bielizna erotyczna tylko Twoje piękno podkreśli.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *