,

Biżuteria na zamówienie - Złota Linia we Wrocławiu

Biżuteria na zamówienie - Złota Linia we Wrocławiu

„Złota Linia” oferuje nie tylko szeroki wybór ręcznie robionej biżuterii, ale także możliwość wykonania pięknych ozdób na zamówienie. Tworzymy biżuterię według pomysłu klienta. Wystarczy przedstawić nam wzór, formę, kolor i rodzaj materiału, z którego ma zostać wykonana. Istotne, by ustalić też próg finansowy. Stworzona biżuteria będzie całkowicie unikatowa.

Biżuteria według własnego pomysłu

W naszej pracowni realizujemy projekty uwzględniając wszystkie potrzeby i wskazówki zamawiającego. Współpracujemy z nim na każdym etapie tworzenia wyrobu. Zależy nam na sprostaniu nawet najbardziej wysublimowanych potrzeb i gustów. Jeżeli nie mają Państwo gotowego pomysłu na unikatową biżuterię, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zaproponujemy projekt i zrealizujemy go.

Różnorodność i niepowtarzalność

W celu nadania biżuterii oryginalnego wyglądu stosujemy różnorodne surowce i sposoby obróbki. Metale dostępne są w wielu kolorach, nadawane są im ciekawe, nietuzinkowe kształty. Powierzchnie poddawane są matowaniu lub polerowaniu. W zależności od oczekiwań wstawiane są kamienie szlachetne lub syntetyczne w różnorodnych odcieniach. Biżuteria na zamówienie zdobiona jest w sposób fantazyjny i w stu procentach oryginalny.

Najwyższa jakość

Biżuteria na zamówienie – Złota Linia we Wrocławiu oferuje jakość na najwyższym poziomie. Gwarancją wiarygodności dla wykonanych przez nas obrączek jest znak firmowy, zwany imiennikiem. Daje to Państwu możliwość zwrócenia się do nas w razie jakichkolwiek pytań lub problemów. Wszystkie brylanty i kamienie naturalne posiadają certyfikaty, autentyczności, które opisują ich parametry. Na każdy brylant dajemy 1 rok gwarancji. Próbę złota dla każdego wyrobu nadaje Urząd Probierczy we Wrocławiu. Wszelkie uszkodzenia lub wady powstałe podczas procesu produkcji lub przekształcania wyrobu są poddawane naprawie na koszt producenta, czyli „Złotej Linii”.

Zapraszamy do kontaktowania się z nami przez stronę internetową. Mogą również Państwo odwiedzić nas w sklepie stacjonarnym, który ma swoją siedzibę we Wrocławiu.

Sprawdź również wpis o biżuterii antycznej.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *