,

Biżuteria z wybiegów mody - pierścionki, kolczyki, bransoletki, naszyjniki

Biżuteria z wybiegów mody - pierścionki, kolczyki, bransoletki, naszyjniki

Biżuteria prezentowana na wybiegach mody odbiega nieco od tej wybieranej na codzienne stylizacje, jednakże jest ona wyznacznikiem tego, co będzie najbardziej ‘’na czasie’’. Biżuteria z wybiegów mody jest z pewnością starannie wybierana, aby zrobić jak najlepsze wrażenie.

Złote kolczyki

Na największych pokazach mody w kategorii ‘’złote kolczyki’’ najwięcej zaprezentowano długich kolczyków, nawet aż do ramion. W roku 2018 w biżuterii postawiono na maksymalizm, a zatem złote kolczyki nie dosyć, że były długie to również bogato zdobione. Złota biżuteria z reguły najlepiej prezentuje się w formie minimalistycznej, jednakże w tym roku postanowiono odejść od tej umownej zasady. Jednym słowem – przepych. Jest to motyw wielu tegorocznych pokazów mody.

Srebrne kolczyki

Na wybiegach mody, gdzie prezentowana jest odzież można zauważyć, że srebrne kolczyki występują również w długiej formie, jednakże o nieregularnych kształtach. Większość z nich jest bogata w wiele diamencików, czy zdobień, które optycznie zwiększają ich rozmiar. Takie dodatki sprawiają, że kiedyś ‘’zwykłe’’ srebrne kolczyki, stały się dziś oznaką gustu i szykowności. Srebrne kolczyki w większych rozmiarach mają porównywalny efekt do złotych, bogatych kolczyków. Takie wydanie kolczyków przeznaczone jest raczej na wieczorne, ważne wyjścia.

Srebrne naszyjniki

Najwięksi projektanci w swych kolekcjach biżuterii przedstawili srebrne naszyjniki w formie wielo-łańcuszkowej. Taki naszyjnik składa się przykładowo z trzech, połączonych ze sobą łańcuszków w różnych długościach z różnymi zawieszkami. Taka forma biżuterii jest wyjątkowa, ponieważ odbiega od standardowego naszyjnika z jednym łańcuszkiem. Srebrne naszyjniki-Esclusiva.pl w tej formie fantastycznie wyglądają przy codziennych stylizacjach, nawet jeśli założymy zwykłą podkoszulkę. Same w sobie są ciekawe, a więc nie ma potrzeby ich przysłaniać wyszukanymi, wyjątkowymi stylizacjami.

srebrny naszyjnik

Złote naszyjniki

Naszyjniki to biżuteria, która jest bardzo widoczna, a zatem powinna być odpowiednio dobrana. Złote naszyjniki na pokazach mody zostały zaprezentowane w formie napisów. Mianowicie – można dostrzec naszyjniki, które zawierają napis stworzony jedną linią, w formie nie odrywania ręki podczas pisania. Co do samych napisów są one różnorodne, a nawet niektórzy jubilerzy stworzyli możliwość, aby klient sam mógł zaproponować swój napis, a oni wykonają naszyjnik. Złote naszyjniki w formie napisu są bardzo oryginalne i przeznaczone do noszenia na co dzień, jak i przy wieczornych wyjściach.

Złote bransoletki

Z uwagi na to, że w tym roku postanowiono maksymalnie zwiększyć każdy rodzaj biżuterii, złote bransoletki również występują pod tą postacią. Wybrano złote bransoletki o bardzo grubym splocie lub wiele bransoletek, które powinny być noszone razem. Dużo złota sprawia, że taka biżuteria powinna być wybierana na wieczorne wyjścia dobierając do tego odpowiednią stylizację. Złote bransoletki w obszernej formie wskazują na bogactwo i elegancję, a zatem trzeba uważnie dobrać do nich stylizację, aby nie stworzyć nadmiernego przepychu.

złota bransoletka

Łańcuszki

Samych łańcuszków na pokazach mody było nie za dużo. Jak już wspominaliśmy postawiono na obszerne naszyjniki, jednakże te modele, które się pojawiły cechowały się równymi zdobieniami w formie kryształków. Esclusiva.pl-łańcuszki, pomimo świecących kryształków na szyi, są bardzo subtelne. Na pewno jest to wybór na wieczorne wyjścia, który idealnie uzupełni wieczorową kreację.

Srebrne bransoletki

W kategorii bransoletek bardzo wyróżniały się również bransoletki z pereł, jednakże alternatywą dla nich były srebrne bransoletki w formie pereł. Najczęściej były to szerokie bransolety, na których równo były rozmieszczone srebrne ‘’perełki’’. Białe perły mają swoich zwolenników, jednakże nie wszystkim kobietom przypadają do gustu, a więc postanowiono stworzyć idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą iść z prądem modowym, jednakże pozostając przy tym przy swoim guście.

Pierścionki

Bogate wzory i kolory to przodujący motyw pierścionków prezentowanych na wybiegach mody. Oprócz tego łatwo zauważyć pierścionki na kilka palców, które są razem złączone. Takie zastosowanie jest bardzo wygodne. Dzięki temu nie ma potrzeby kupowania kilku osobnych pierścionków, można kupić jeden, który zastąpi wszystkie pożądane. Motyw, który królował wśród pierścionków to zwierzęta. Można to odebrać, jako symbol wiosny. Pierścionki z diamentem są także na czasie. Tego roku projektanci bardzo mocno utożsamiają się z bieżącą porą roku.

pierścionek z diamentem

Broszki

Wśród broszek coraz częściej pojawiają się nowoczesne wydania tego rodzaju biżuterii, jednakże na tegorocznych pokazach mody najwięksi projektanci postawili na stare modele. Broszki w stylu retro przeważyły nad tymi współczesnymi. Bogato zdobione brożki w okrągłej formie były tymi najczęściej prezentowanymi. Towarzyszyły im obszerne kamienie i florystyczne motywy, które przy odpowiedniej stylizacji doskonale się prezentują.

Sprawdź również wpis o biżuterii antycznej.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *