Blog modowy - kilka słów ode mnie ;)

Blog modowy Stylove został zainspirowany słowami Oscara de la Renta – „Bycie dobrze ubranym nie ma wiele wspólnego z posiadaniem dobrych ubrań. To przede wszystkim kwestia dobrej równowagi i zdrowego rozsądku.” 

W sieci jest jak w ulu – blogów modowych z ciekawymi wpisami nie brakuje. Dlaczego zatem postanowiłam stworzyć własny? Wszystko po to, aby dzielić się z wami moimi przemyśleniami na temat współczesnej mody, prezentować trendy popularne w poszczególnych sezonach i przekonać was do tego, że nie potrzebujecie zasobnego portfela, aby ubierać się atrakcyjnie i z klasą. Ten blog modowy zrodził się z pasji do mody.

Moda zmienia się nieustannie. Podążanie za nią może być świetną przygodą w bogatym świecie tkanin i kolorów. Choć każdy z nas codziennie rano wyjmuje odzież z szafy, nie każdy jest wie, jak łączyć poszczególne ubrania tak, aby uzyskać ciekawe zestawienia. Blog modowy, który zdecydowałam się prowadzić, powstał po to, aby uświadamiać, że wcale nie trzeba wydawać fortuny, aby każdego dnia prezentować się elegancko i modnie. Gust można sobie wyrobić, a wówczas wystarczy tylko trafnie zestawiać ubrania, które już posiadamy.

Blog modowy Stylove – stylizacje, porady, uroda, DIY i nie tylko

Blog modowy, który Wam proponuję to zbiór moich przemyśleń na temat mody, zabawy kolorami i tkaninami. Regularnie będę Wam podsuwać inspirujące stylizacje i informacje o ciekawych dodatkach, które możecie wykorzystać, aby podkreślić autorskie kreacje. Nie zabraknie również wywiadów z innymi blogerkami modowymi czy podstawowych informacji na temat poszczególnych stylów. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej zrozumieć, jak działa świat mody.

Od czego zacząć fascynującą przygodę ze stylizacjami i ciekawostkami? Najlepiej od regularnego zaglądania na Stylove-24.pl. Nazwa ta nie jest przypadkowa – ten blog modowy udowadnia, że możecie prezentować się nienagannie niezależnie od pory dnia. Choć kanony mody się zmieniają, to styl i elegancja są ponadczasowe terminy i obowiązują każdą kobietę niezależnie od wieku. Mając lat 18, możesz podkreślać młodzieńczy wdzięk, po 30. roku życia zaakcentować własny styl, a po ukończeniu 50 lat pokazać, że wciąż bacznie obserwujesz świat mody. A wszystko to dzięki trafnemu zestawianiu różnych ubrań.

Zafascynuj się modą. Wykorzystaj jej potencjał, aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Wkrocz w świat kolorów, tkanin i wzorów, aby dowiedzieć się, w czym prezentujesz się najkorzystniej. To wcale nie jest trudne – przekonaj się, ile możesz osiągnąć, dobrze wyglądając. Budowanie pewności siebie rozpocznij od szafy. Pozwól, aby blog modowy Stylove-24.pl był twoim przewodnikiem.

 

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.