,

Bluzy patriotyczne – przegląd oferty

Bluzy patriotyczne – przegląd oferty

Odzież patriotyczna cieszy się coraz większą popularnością. Gdy w Polsce powstały pierwsze firmy produkujące taką odzież, wiele osób przecierało oczy ze zdumienia. Czy można zarobić na patriotyzmie? 

Okazało się, że ci, którzy spróbowali swoich sił w tym biznesie, szybko odnotowywali kolejne zlecenia. Produkcja zaczęła być na tyle dochodowa, że dziś w sieci można znaleźć co najmniej kilka sklepów z taką odzieżą. Zainteresowani? Oto bluzy patriotyczne, których zakup warto przemyśleć.

  • Bluza patriotyczna „Powstanie Warszawskie – Na Ratunek”

Ta bluza patriotyczna jest dostępna w ofercie sklepu RED IS BAD. Pojawia się jako pierwsza w przygotowanym zestawieniu nie bez powodu. RED IS BAD to polska marka, która stawia na przypominanie Polakom o najważniejszych momentach ich historii. Duet, który ją stworzył, zaczął od niewielkiej produkcji, by dziś zostać uznanym za liderów w tej branży.

bluza red is bad

Prezentowana bluza polska jest produktem wykonanym z bawełny, a nadruk został naniesiony metodą sublimacyjną. Uwagę warto zwrócić również na metkę z flagą Polski i haft znajdujący się na rękawach. Cena to 210 zł.

  • Bluza patriotyczna „Polska Walcząca”

Bluzę zakupicie w sklepie Grafika Patriotyczna. Ubrania oferowane w tym sklepie również są produkowane w Polsce, a właściciele przywiązują dużą uwagę do wyboru dobrej jakości materiałów, z których są szyte kolejne modele.

bluza polska walcząca

Bluza polska „Polska Walcząca” została uszyta z bawełny. Wyróżnia się przede wszystkim biało-czerwoną opaską, którą można w każdej chwili odpiąć. Nadruk został naniesiony na bluzę techniką cyfrową DTG. Cena bluzy w internetowym sklepie wynosi 179 zł.

  • Bluza patriotyczna „Orzeł Sport”

To propozycja firmy Surge Polonia (nazwa pochodzi od zawołania „Surge Polonia”, czyli „Powstań Polsko”). Projektanci firmy stawiają na przypomnienie Polakom wszystkich najważniejszych momentów ich historii, a do współpracy nad projektami zapraszają młodych designerów.

bluza surge polonia

Bluzy patriotyczne „Orzeł Sport” są dostępne w dwóch wersjach – z kapturem i bez. Prezentowana w zestawieniu bluza została uszyta z kapturem i – w odróżnieniu od wcześniej wymienionych – jest zapinana na zamek. Nadruk został naniesiony metodą sitodruku. Cena – 199 zł.

  • Bluza polska

W internetowym sklepie HEYYHOO Your One Step Fashion Shop również można znaleźć bluzy z nadrukiem. W odróżnieniu od pozostałych pozycji uwzględnionych w zestawieniu, te nie są jednak produkowane w Polsce.

bluza polska

Prezentowana bluza patriotyczna to prosta bluza z długim rękawem i nadrukiem wykonanym metodą druku cyfrowego. Odzież została wyprodukowana przez firmę FRUIT OF THE LOOM. Koszt zakupu wynosi 74,90 zł.

To oczywiście nie wszystkie bluzy patriotyczne, które można znaleźć w sklepach oferujących odzież patriotyczną. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, wiedz, że będziesz mieć w czym wybierać – w Polsce takie ubrania stały się na tyle popularne, że producenci zdecydowali stworzyć bardzo bogatą ofertę. W najlepszych sklepach można znaleźć kolekcje tworzone z myślą o kobietach, mężczyznach i nawet dzieciach.

Bluzy męskie z wzorami patriotycznymi znajdziesz również w sklepie Denley.pl

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.