,

Ciekawy prezent na osiemnastkę? Zobacz jak wybrać prezent marzeń!

Ciekawy prezent na osiemnastkę? Zobacz jak wybrać prezent marzeń!

Osiemnaste urodziny to wyjątkowy, niemalże zawsze hucznie świętowany dzień. Nie ma się co dziwić, ponieważ to pierwszy krok w prawdziwą dorosłość! Wybierasz się na osiemnastkę? Zupełnie nie wiesz jaki prezent masz wybrać i nie jesteś zupełnie w temacie? Zobacz, czym się kierować i podaruj prezent, który będzie strzałem w dziesiątkę!

Hobby priorytetem

Podczas zakupu prezentu na osiemnastkę warto w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę hobby danej osoby. W tak młodym wieku bowiem przywiązujemy sporą wagę do swoich zainteresowań. Dowiedz się co jubilat lubi słuchać, co czyta bądź kto jest jego największym autorytetem. Weryfikacja hobby daje Ci spore pole do popisu. Możesz zaskoczyć obdarowywaną osobę bowiem ciekawym i spersonalizowanym produktem bądź voucherem na stronie z prezentami do dowolnego wykorzystania. Ma to tę zaletę, że obdarowywany może samodzielnie wybrać prezent na swoje 18 urodziny. Sprawdź poniżej kilka pomysłów na prezenty dla osoby, która właśnie przekracza magiczną granicę i wkracza w dorosłość.

Weź pod uwagę styl bycia

Prezent na osiemnastkę musi być przede wszystkim trafiony. Im bliżej znasz daną osobę, tym zadanie będzie łatwiejsze. Oprócz hobby warto wziąć pod uwagę styl bycia młodej osoby. Nie każdy osiemnastolatek preferuje bowiem sportowy styl czy najmodniejsze modowe trendy.

Jeśli dana osoba uwielbia klasykę, dobrym pomysłem będą również:

Postaraj się, aby wybrany prezent mógł służyć danej osobie dłużej niż jeden sezon czy nawet dzień. Postaw na sprawdzone i zawsze modne rozwiązania, dzięki którym wywołasz uśmiech na twarzy wkraczającego w dorosłość jubilata.

Przypomnij sobie czasy młodości i swoje marzenia!

Kto z nas nie pamięta swoich pierwszych dorosłych urodzin? No właśnie! Jeśli masz problem z ciekawym pomysłem na prezent, przypomnij sobie co sam chciałeś dostać w tym wieku. Wkraczając w dorosłość młode osoby pełne są marzeń, celów i ideałów. Niebanalny i zarazem przydatny podarunek nie powinien być więc wyzwaniem! Pamiętajmy, że młode osoby lubią wyzwania, kolekcjonowanie przygód i doświadczeń, które już na zawsze pozostaną z nimi. Dlatego warto podkreślić „osiemnastkę” czymś wyjątkowym.

Nie masz pojęcia jakie marzenia może mieć 18-letni człowiek i jaki jest jego prezent marzeń? Świetnym i bezpiecznym pomysłem jest wykupienie vouchera na stronie gdzie obdarowany może wybrać swój prezent samodzielnie w ramach określonej kwoty na voucherze. Wystarczy, że osoba z voucherem wejdzie na stronę PrezentMarzen.com i wybierze jeden prezent spośród setki propozycji dostępnych w lokalizacjach w całej Polsce. Może być to np. tak ostatnio popularny skok ze spadochronu dostępny pod adresem https://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem/. Warto dodać, że cała kafeteria prezentów dopasowana jest zarówno dla młodej dziewczyny jak i chłopaka.

Więcej informacji o tym jak wygląda voucher, jaką kwotą może być doładowany czy jak długi jest termin ważności znajdziesz na stronie PrezentMarzen.com.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *