,

Ciekawy prezent na osiemnastkę? Zobacz, czym się kierować podczas zakupu!

Ciekawy prezent na osiemnastkę? Zobacz, czym się kierować podczas zakupu!

Osiemnaste urodziny to wyjątkowy, niemalże zawsze hucznie świętowany dzień. Nie ma się co dziwić, ponieważ to pierwszy krok w prawdziwą dorosłość! Wybierasz się na osiemnastkę? Zupełnie nie wiesz jaki prezent masz wybrać i nie jesteś zupełnie w temacie? Zobacz, czym się kierować i podaruj prezent, który będzie strzałem w dziesiątkę!

Hobby priorytetem

Podczas zakupu prezentu na osiemnastkę warto w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę hobby danej osoby. W tak młodym wieku bowiem przywiązujemy sporą wagę do swoich zainteresowań. Dowiedz się co jubilat lubi słuchać, co czyta bądź kto jest jego największym autorytetem. Weryfikacja hobby daje Ci spore pole do popisu. Możesz zaskoczyć obdarowywaną osobę bowiem ciekawym i spersonalizowanym produktem. Dobrym pomysłem są np. koszulki z wybranym wcześniej nadrukiem. Spory wybór znajdziesz na https://www.tulzo.com/koszulki. Jeśli nie uda Ci się odkryć hobby jubilata, wybierz w miarę uniwersalne napisy bądź cytaty, które będą świetnie wyglądać na koszulce.

Weź pod uwagę styl bycia

Prezent na osiemnastkę musi być przede wszystkim trafiony. Im bliżej znasz daną osobę, tym zadanie będzie łatwiejsze. Oprócz hobby warto wziąć pod uwagę styl bycia młodej osoby. Nie każdy osiemnastolatek preferuje bowiem sportowy styl czy najmodniejsze modowe trendy.

Jeśli dana osoba uwielbia klasykę, dobrym pomysłem będą również:

Postaraj się, aby wybrany prezent mógł służyć danej osobie dłużej niż jeden sezon czy nawet dzień. Postaw na sprawdzone i zawsze modne rozwiązania, dzięki którym wywołasz uśmiech na twarzy wkraczającego w dorosłość jubilata.

Przypomnij sobie czasy młodości i swoje marzenia!

Kto z nas nie pamięta swoich pierwszych dorosłych urodzin? No właśnie! Jeśli masz problem z ciekawym pomysłem na prezent, przypomnij sobie co sam chciałeś dostać w tym wieku. Wkraczając w dorosłość młode osoby pełne są marzeń, celów i ideałów. Niebanalny i zarazem przydatny podarunek nie powinien być więc wyzwaniem!

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *