,

Zdecyduj się na cieniowane włosy!

Zdecyduj się na cieniowane włosy!

Dzięki cieniowaniu włosów możesz zyskać lekką, kobiecą i pełną życia fryzurę. Warto zdecydować się na ten rodzaj cięcia!

Pragniesz zmienić coś w swoim wyglądzie, ale nie wiesz na jaką fryzurę się zdecydować? Doskonałym pomysłem będą włosy cieniowane – pełne życia, łatwe w układaniu i pozwalające na wiele wariantów tej samej fryzury.

Dla kogo włosy cieniowane?

Włosy cieniowane tak naprawdę pasują każdej osobie niezależnie od gęstości i grubości jej włosów. Dzięki cieniowaniu i odpowiedniemu układaniu można wizualnie zwiększyć objętość włosów cienkich, bądź nieco zmniejszyć tych bardzo gęstych.

Kolejnym plusem włosów cieniowanych jest to, że układają się one o wiele łatwiej, niż włosy po innych rodzajach cięcia. Nic dziwnego, że taką fryzurę wybierają coraz częściej osoby bardzo zapracowane, które nie mają czasu na codzienne mozolne układanie włosów. Taki typ cięcia nadaje lekkości fryzurze, dlatego całość wygląda bardzo młodzieńczo i swobodnie. Jeśli marzysz o fryzurze, która będzie wyglądała naturalnie i odejmowała Ci lat, to włosy cieniowane są naprawdę dla Ciebie! Na początku nie musisz decydować się na wielkie zmiany – cieniowanie można wykonać na każdej długości włosów, więc możesz zacząć np. od wycieniowania końcówek i sprawdzenia, czy taki rodzaj cięcia spełnia Twoje potrzeby.

Cieniowanie włosów sprawia, że cała fryzura odżywa, dlatego, jeśli denerwują Cię Twoje włosy, które mocno przylegają do nasady, smętnie wiszą, albo nie ma w nich za grosz życia, to koniecznie musisz wypróbować fryzurę z cieniowaniem! Ułożysz ją na wiele sposobów w zależności od ilości wolnego czasu, jak i okazji. Włosy cieniowane można prostować, kręcić i dowolnie stylizować wykorzystując powstałe struktury. Jest to niezwykle prosty, jak i szybki sposób na co dziennie nieco inną fryzurę! Fryzury z włosami cieniowanymi nosi bardzo wiele gwiazd – niezależnie od wieku. Spróbuj i przekonaj się, że do świetna alternatywa także dla Ciebie – by wyglądać młodziej, radośniej i bardziej na luzie!

Włosy cieniowane mają wiele innych zalet, o których przeczytasz tutaj. Przy następnej wizycie u fryzjera zapytaj o taki rodzaj cięcia i ciesz się efektem, który z pewnością się usatysfakcjonuje.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *