,

Doczepiane włosy na klipsy — przedłuż włosy bez pomocy fryzjera

Doczepiane włosy na klipsy — przedłuż włosy bez pomocy fryzjera

Jeśli marzysz o bujnej czuprynie, ale Twój portfel świeci pustkami, nie załamuj rąk. Sięgając po doczepy clip in, osiągniesz upragniony efekt, nie wydając przy tym fortuny. Czym są włosy doczepiane na klipsy i jak ich używać?

W zależności od metody, rodzaju doczepów, doświadczenia i renomy stylisty, trwałe przedłużanie włosów kosztuje od 1000 zł „w górę”. Nie każda kobieta może pozwolić sobie na tak duży wydatek. Alternatywą dla przedłużania włosów w salonie może być przedłużanie… we własnym domu. Aby samodzielnie wykonać zabieg, sięgnij po doczepy clip in.

czarne doczepiane włosy

Czym są doczepy clip in?

Doczepy clip in to pasma włosów zakończone niewielkim zatrzaskiem (klipsem). Służy on do połączenia doczepu z naturalnymi pasmami. Doczepy clip in sprzedaje się z reguły w zestawach, składających się z 3, 5 lub 7 części. Najszersze i najdłuższe dopinki są przeznaczone do przedłużania pasm z tyłu głowy, węższe — po bokach.

Jak założyć doczepy clip in?

Aplikacja doczepów clip in jest prosta i szybka. Aby stała się czynnością niewymagającą wysiłku, wręcz automatyczną potrzeba jednak odrobiny praktyki. Zanim rozpoczniesz aplikację doczepów, przygotuj grzebień oraz dodatkowe lusterko, które pozwoli Ci obserwować tył głowy. Zwłaszcza na początku potrzebne może być również zewnętrzne wsparcie, np. w postaci mamy lub przyjaciółki. Aplikację doczepów rozpocznij z tyłu głowy, wydzielając część włosów u dołu. Przy pomocy wsuwek upnij kosmyki, znajdujące się powyżej Twojej „strefy pracy”. Dzięki temu nie będą Ci przeszkadza. Umieść klipsy ponad warstwą włosów, do których podepniesz pasmo. Złap w nie warstwę naturalnych włosów i zepnij. Upewnij się, że jakość przyczepu jest odpowiednia, pasmo jest napięte, a klips się nie zsuwa. Następne klipsy przyczep do pasm, znajdującego się wyżej. Po zakończeniu pracy nad tyłem głowy, przyczep boczne dopinki. W zależności od tego, jaki zestaw wybrałaś, z każdej ze stron umieść jedno lub dwa pasma. Aby ułatwić sobie zadanie, możesz skorzystać z filmów instruktażowych dostępnych w Internecie.

Ile kosztują doczepy clip in?

W zależności od liczby elementów, rodzaju i długości włosów, ceny zestawów clip in wahają się od 150 do 600 zł. Jeśli zależy Ci na tym, aby efekt przedłużenia był naprawdę naturalny, zrezygnuj z tanich doczepów syntetycznych. Zamiast nich wybierz naturalne, nieco droższe włosy słowiańskie.

Precyzyjnie założone będą wyglądać wyjątkowo i naprawdę naturalnie. Może być pewna, że nikt nawet nie zorientuj się, że Twoja piękna fryzura nie jest dziełem natury.

 

źródło: https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Clip-In-153.html

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *