Filmy, na które warto się wybrać z dziećmi!

Filmy, na które warto się wybrać z dziećmi!

W wakacje często szukamy idealnych zajęć dla naszych dzieci. Wysyłamy je na półkolonie i zajęcia w miejscowych domach kultury. Jednak warto im też poświęcić trochę czasu! W ciepłe, słoneczne dni najlepszym wyborem będzie wycieczka w ciekawe miejsca. Natomiast w czasie ulewy dobrym pomysłem może okazać się wyjście do kina. W te wakacje na ekranach nie zabraknie propozycji idealnych dla najmłodszych. Na jakie filmy warto się wybrać w wakacje z dziećmi do kina?

Król lew

Król lew to chyba jedna z najbardziej znanych disneyowskich kreskówek. Pokolenie współczesnych 30-latków doskonale pamięta, jak w dzieciństwie przeżywało losy dzielnego Simby. Obecnie mogą sobie odświeżyć tę historię, dzięki filmowej wersji, która właśnie trafiła do kina. Król lew jest więc idealną propozycją zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych osób, które będą mogły cofnąć się myślami do dziecięcych lat. Bilety na tę niezwykłą historię można kupić na https://biletyna.pl/film. Warto się jednak spieszyć, bo chętnych do obejrzenia filmu jest wiele i szybko może zabraknąć miejsc.

Alladyn

Alladyn to kolejna disneyowska historia, która doczekała się filmowej wersji. Któż z nas nie pamięta słynnego dżina, który nie zawsze spełniał życzenia zgodnie z oczekiwaniami? W najnowszej ekranizacji objawia się pod postacią Willa Smitha i jest jeszcze zabawniejszy niż do tej pory. Filmową wersję Alladyna zrealizował Guy Ritchie, więc na nudę nie można narzekać. Natomiast dzieciaki będą zachwycone, a po wizycie w kinie zamarzą o niezwykłej lampie. Dlatego to film, na który zdecydowanie warto się wybrać!

Praziomek

Kolejna idealna propozycja na wyjście do kina z dziećmi to Praziomek. Jest to niesamowita historia pełna przygód i nietypowego humoru o zakręconym poszukiwaczy przygód oraz jego niezwykłym towarzyszu. Sir Lionel Frost uważa się za najwybitniejszego na świecie tropiciela mitów i potworów, ale dla świata jest tylko postrzelonym dziwakiem. To sprawia, że postanawia udowodnić innym, że są błędzie. Jednak nie ma pojęcia, jakie niespodzianki na niego czekają.

Corky, psiak królowej

Najsłynniejsza rodzina królewska na świecie obecnie cieszy się ogromną popularnością w świecie filmowym. Tym razem przyszła pora na animowaną historię o zwariowanym psiaku królowej. Niestety uroczy zwierzak pewnego dnia traci swoją pozycję w pałacu i trafia do schroniska. Wówczas zaczyna się dla niego przygoda życia, w której musi nauczyć się, jak być zwykłym psem. Podczas poszukiwań drogi do domu odkrywa, że prawdziwych przyjaciół poznaje się po tym, że w potrzebie chętnie wyciągną pomocną dłoń.

Pokemon Detektyw Pikachu

Pokemony to niezwykle znane anime, które zostało już przeniesione na duży ekran. Jednak w tym roku możemy zobaczyć pokemony od nieco innej strony. Prywatny detektyw Harry znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a odnaleźć próbuje go jego syn. Pomaga mu w tym dawny partner ojca, niezwykle sympatyczny pokemon Pikachu. Cała historia rozgrywa się we współczesnej metropolii, a bohaterowie na swojej drodze spotykają również inne pokemony.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *