,

Gabinet, czyli idealne miejsce na domowe biuro - o czym pamiętać?

Gabinet, czyli idealne miejsce na domowe biuro - o czym pamiętać?

W projektach nowoczesnych domów bardzo często na parterze przewidziany jest dodatkowy pokój. To zazwyczaj miejsce na domowe biuro bądź domową biblioteczkę, w której domownicy skupiają się na pracy. Urządzasz swój domowy gabinet? Zobacz, czego nie może w nim zabraknąć, aby pracować wydajnie!

Biurko i wygodny fotel

Urządzając domowy gabinet od razu na myśl przychodzi nam konieczność zakupu biurka. I świetnie! To mebel obowiązkowy w tego typu pomieszczeniu. Niezależnie od tego, ile czasu będziesz spędzać w swoim domowym biurze, potrzebujesz wygodnego miejsca do pracy, organizacji codzienności czy po prostu niezbędnych notatek. Koniecznie zakup biurko dopasowane do Twoich potrzeb. Nie zapominaj także o fotelu – przy wyborze kieruj się nie tylko wyglądem, ale i troską o Twoje plecy. To szalenie istotne!

Regały i miejsce na organizację dokumentów

Jeśli domowe biuro i gabinet, to musi w nim panować odpowiednia organizacja! Tego typu pomieszczenie to zazwyczaj miejsce na domową biblioteczkę i wszelkie ważne dokumenty. Od raz zadbaj o przestrzeń wokół siebie i zdecyduj się na zakup regałów. Kolor, styl czy design zależy oczywiście od Twoich preferencji. Kolejnym krokiem do idealnej organizacji będą natomiast segregatory czy inne systemy przechowywania na regałach. Przetestuj nowości, wybierz ideał dla siebie i zapomnij o bałaganie w papierach!

Odpowiednio dobrana lampka stołowa

Praca po godzinach, dodatkowe zlecenia czy po prostu organizacja domowego życia często odbywa się późnymi wieczorami, w zaciszu własnego gabinetu. To właśnie m.in. dlatego musisz mieć odpowiednio dobrane oświetlenie. Oprócz głównego źródła światła – lampy sufitowej, koniecznie postaw na lampki stołowe. W nowoczesnych wnętrzach sprawdzą się modele designerskie, które niczym nie przypominają smutnych i wręcz powtarzających się wszędzie lampek biurkowych.

Na biurku możesz postawić:

  • lampkę biurkową, z możliwością regulacji kąta padania światła,
  • lampę stołową, która daje delikatniejsze światło i świetnie sprawdzi się także na komodzie

Spory wybór designerskich modeli znajdziesz na https://www.cudownelampy.pl/lampy-stolowe.html. Zapoznaj się z najnowszymi propozycjami i stwórz biuro idealne do codziennej pracy!

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *