,

Jak schudnąć szybko przed Sylwestrem? Mamy na to niezawodny sposób!

Jak schudnąć szybko przed Sylwestrem? Mamy na to niezawodny sposób!

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie do końca jesteś zadowolona ze swojej figury? A może po prostu masz w planach założyć na siebie kreację mocno eksponującą plecy, ramiona, nogi lub inne części ciała, których kształty nie są idealne? Mamy na to sprawdzony sposób! Zobacz, jak schudnąć szybko przed Sylwestrem bez szkody dla własnego organizmu!

 

Jak schudnąć szybko? Zapomnij o głodówce

Chęć szybkiego zrzucenia zbędnych kilogramów prowadzi wiele z nas do bardzo radykalnych kroków, spośród których najczęstszym jest przeprowadzenie kilkudniowej głodówki. Głodówka to oczywiście bardzo skuteczny sposób na oczyszczanie organizmu z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, a przy tym zgubienie 2-3 kilogramów, ale nie jest to metoda, która zastąpi zdrowe odżywianie. Trzeba też wziąć pod uwagę, że po przeprowadzonej głodówce nie można natychmiast powrócić do starych nawyków żywieniowych, lecz stopniowo dodawać do menu wybrane produkty spożywcze. Dlatego przejście z głodówki bezpośrednio do menu sylwestrowego, nie będzie zbyt rozsądnym rozwiązaniem.

W tym przypadku najlepiej zdecydować się na lekkostrawną, ale przy tym zróżnicowaną dietę, która pozwoli schudnąć szybko, ale jednocześnie zdrowo. W diecie przed Sylwestrem powinniśmy postawić przede wszystkim na świeże warzywa i owoce w połączeniu z chudym mięsem, rybami czy ciemnym pieczywem. Wybraną przez siebie dietę warto skonsultować z dietetykiem, aby mieć pewność, że będzie ona nie tylko skuteczna, lecz także zdrowa dla naszego organizmu.

Redukcja tkanki tłuszczowej poprzez ćwiczenia fizyczne

Przy diecie odchudzającej nie możemy zapominać również o regularnym wykonywaniu ćwiczeń fizycznych, żeby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty odchudzania. Ćwiczenia siłowe najlepiej połączyć z treningiem cardio (bieganie, rower, marsz, skakanie na skakance), który pomoże nam pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Możemy też zdecydować się na popularne w ostatnim czasie treningi typu HIIT, czyli program intensywnych ćwiczeń interwałowych, przeznaczonych dla osób, które chcą bardzo szybko spalić tkankę tłuszczową. To krótkie, ale bardzo wyczerpujące ćwiczenia, które pozwalają w krótkim czasie zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej bez powodowania ubytków w tkance mięśniowej.

Preparaty na odchudzanie

Na rynku znajdziemy też wiele suplementów diety, których zadaniem jest poprawa przemiany materii, zapełnianie żołądka oraz przyspieszenie procesu spalania tłuszczu. Nie musimy w tym przypadku ograniczać się jedynie do przyjmowania naturalnych preparatów na bazie błonnika czy chromu, ale starajmy się, aby były to przede wszystkim sprawdzone produkty dostępne w aptece – kupowanie podejrzanych tabletek przez internet może nam bardziej zaszkodzić niż pomóc. Jeśli mamy problem z doborem odpowiednich suplementów, zwróćmy się o poradę do lekarza lub dietetyka.

Zabiegi na odchudzanie – sposób na szybką poprawę sylwetki

Jeśli zależy nam na tym, żeby poprawić wygląd swojego ciała w szybki i prosty sposób, a dodatkowo zobaczyć efekty już tego samego dnia, warto zgłosić się do Kliniki Miracki w Warszawie, w której specjaliści mają do zaoferowania doskonały zabieg odchudzający. Jest to Sculpsure Cynosure, który wykonuje się przy pomocy lasera diodowego. Jego cechą charakterystyczną jest to, że trwa zaledwie 25 minut, a podczas jego trwania możliwa jest radykalna redukcja tłuszczu nawet o 25%. Zabieg jest przy tym nieinwazyjny i nie uszkadza skóry, a jego skuteczność można porównać z tradycyjną liposukcją. Dzięki niemu możemy w bardzo szybki i prosty sposób wyszczuplić brzuch, uda, plecy czy ramiona na kilka dni przed Sylwestrem!

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *