,

Jak ubrać się na pierwsze spotkanie z rodzicami swojego chłopaka?

Jak ubrać się na pierwsze spotkanie z rodzicami swojego chłopaka?

Pierwsze spotkanie w domu rodziców Twojego chłopaka to jeden z ważnych dni, o których prawdopodobnie nie zapomnisz do końca życia. Na to spotkanie trzeba przygotować się w odpowiedni sposób przede wszystkim pod kątem konfekcyjnym.

Stare, ludowe porzekadło mówi nam, że „jak nas widzą, tak nas piszą”. Można się z tego śmiać, ale nie da się ukryć, że zwłaszcza w sytuacjach uroczystych wygląd bardzo dużo mówi o człowieku.

Na tego typu wydarzenie ubrać się możesz oryginalnie i nieco nonszalancko, ale powinnaś pamiętać, że nie możesz przesadzić. Nie da się po raz drugi zrobić dobrego wrażenia mimo najszczerszych chęci!

Elegancja młodej dziewczyny

Polega przede wszystkim na tym, że jest czysta! Nikt nie każe Ci czesać włosów w babciny kok, ale zadbaj o to, aby rzeczywiście wyglądem przypominały włosy, a nie posklejane strąki fasoli.

Makijaż przygotowany na spotkanie w domu chłopaka powinien być dyskretny. Jeśli używasz mocnej szminki, zadbaj o to, by z kolei oczy nie były za bardzo zaciemnione. Przy zbyt mocnym makijażu będziesz wyglądała zbyt ponuro, a do tego, wizualnie doda Ci on parę lat!

Ubranie na rodzinne wyjście

Wszelkie kombinacje koronkowe, odsłaniające więcej, niż przykrywające – odpadają. Nie idziesz na party do nocnego klubu, ale do domu starszych ludzi, na których masz za zadanie zrobić dobre wrażenie.

Można założyć eleganckie jeansy i do tego czarną marynarkę. Może zdać egzamin także efektowna, kloszowa spódnica w orientalne wzory, jeśli na górę założymy jasny bezrękawnik i jakąś dyskretną biżuterię.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *