,

Karnawał 2016 - Sprawdź co króluje w tym roku!

Karnawał 2016 - Sprawdź co króluje w tym roku!

Karnawał to czas kiedy możemy pozwolić sobie na odważne dekolty, błyszczące materiały i okazałą biżuterie. Bogactwo formy w tym przypadku jest jak najbardziej wskazane. Karnawał 2016 świetnie wpisuje się w te zasadę nawiązując do lat 70-tych.

Tegorocznym hitem są cekiny – dodające dyskotekowego, luźnego charakteru; elementy sztucznych kamieni i często kojarzony z kiczem brokat, przeżywający swoją drugą młodość. Nocne, szalone imprezy w rozpoczynającym się nowym roku będę mienić się blaskiem wyjątkowych kobiecych kreacji.

sukienka karnawał
Sukienka z cekinami Bonprix

 

sukienka karnawałowa
Sukienka z cekinami ASOS

Modne kolory w tym sezonie to klasyczna czerń, granat, głęboka zmysłowa czerwień i elegancka biel, które przełamane złotem i srebrem idealnie sprawdzą się w karnawałowych stylizacjach.

 

Nowością w kolekcjach 2015 jest kolor écru i beż. Ta stonowana, bezpieczna gama kolorystyczna jest alternatywną dla kobiet lubiących jasne i ciepłe kolory. Do obowiązujących połyskliwych trendów dobieramy lśniące dodatki – kolie, metaliczne torebki, lakierowane szpilki czy wysadzane kamieniami opaski do włosów, które wprowadza uroczysty, wieczorowy charakter.

Torebka na karnawał
Torebka Kazar

Z roku na rok przybywa kobiet, które odchodzą od standardowej karnawałowej kreacji – sukienki, na rzecz kombinezonów, oversizowych i asymterycznych koszul czy cygaretek. Wynika to z różnorodności miejsc, gdzie odbywają się przyjęcia i zabawy. Restauracje, kluby czy domówki rządzą się innymi prawami, więc musimy dostosować swój ubiór do rodzaju i miejsca spotkania. Równocześnie pamiętając o najnowszych trendach i krojach dobierając je odpowiednio do naszej figury.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

One Response
  1. Piękne takie jasne złoto!

     

Comments are closed.