,

Kilka pomysłów na życzenia noworoczne inne niż wszystkie!

Kilka pomysłów na życzenia noworoczne inne niż wszystkie!

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami. Nieodłączną częścią nocy sylwestrowej jest składanie sobie życzeń – osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem SMS bądź maila. Co roku większość z nas ma ten sam problem: jakie życzenia złożyć? Uważasz, że zwykłe “Szczęśliwego Nowego Roku” jest oklepane i nie wyraża tak naprawdę nic? Złóż życzenia od serca! Sprawdź 3 nasze pomysły na oryginalne życzenia sylwestrowe, które z pewnością poruszą serca, a może nawet wywołają łzę wzruszenia. 

Spersonalizowany wierszyk 

Ułożenie prostej rymowanki nie powinno sprawić większego problemu – w końcu to nie szkolne wypracowanie, a zabawa, więc nie trzeba aż tak dbać o formę i poprawność. Tym samym powinno pójść łatwo!

Układanie wierszyka sprawi wiele frajdy, a przy tym jest świetnym pomysłem na zawarcie w nim spersonalizowanych informacji. 

Osoba, której składasz życzenia, w Nowym Roku bierze ślub, spodziewa się dziecka, a może wybiera się na studia lub zagraniczny kontakt? Noc sylwestrowa to świetna okazja do tego, by przekazać najlepsze życzenia z tej okazji. 

Jeśli nie jesteś mistrzem układania rymowanek i wierszyków, nie musisz starać się za wszelką cenę skleić kilku wersów. Równie pięknie wyglądają spersonalizowane życzenia zapisane prozą, lub nawet stanowiące ciąg luźnych myśli. Najważniejsze, by były szczere i płynęły z serca. 

Bardzo osobiste życzenia

Kto powiedział, że życzenia zawsze muszą być przekazane wierszem lub w formie rymowanki? Równie dobrze mogą być zapisane w formie luźnej wypowiedzi czy listu! Zwłaszcza jeśli składasz je bardzo bliskiej osobie i uzewnętrznienie się przychodzi Ci wobec niej łatwiej. 

Rodzicom, partnerowi, rodzeństwu czy przyjaciółce możesz więc napisać nawet list i wręczyć go osobiście. Co zawrzeć w takich życzeniach? Wszystko, co chcesz przekazać! Podziękowanie za miniony rok, życzenia powodzenia w nadchodzącym roku, z uwzględnieniem najważniejszych planów tej osoby, a nawet zabawną anegdotkę.

Niezależnie od tego, czy życzenia będziesz składać osobiście, telefonicznie czy za pośrednictwem SMS lub maila, powiedz czy napisz dokładnie to, co myślisz i czujesz. Życzeń nie musisz ubierać w żadną formę – najpiękniejszą jest płynięcie prosto z serca!

Zabawna grafika podpisana własnymi słowami 

Masz wesołą naturę, a wokół siebie ludzi z poczuciem humoru? Wykorzystaj to także podczas składania życzeń noworocznych (ale i z każdej innej okazji). 

Zrób zabawną grafikę, która nawiązuje do konkretnej osoby. Zabawny obrazek z personalizowanym podpisem to świetny sposób na komunikację na luzie. Takie życzenia ucieszą każdego – przede wszystkim dlatego, że są indywidualne. 

Jeżeli życzenia noworoczne będziesz składać osobiście, również nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by podarować równie spersonalizowaną kartkę z życzeniami. Może to być samodzielny wydruk w domu, albo projekt wykonany na zamówienie, profesjonalnej jakości. 

Samodzielnie zaprojektujesz ją w jednym z wielu kreatorów dostępnych w sieci, jednak projekt możesz zlecić również w studio graficznym, a nawet fotograficznym. Cokolwiek to będzie – będzie od serca, a przez to zapamiętane ciepło i na długo! 

 
Website

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz socjologii i komunikacji społecznej. Technik usług kosmetycznych, miłośniczka zwierząt. Dzielę się z Wami moim doświadczeniem i spostrzeżeniami, przede wszystkim ze świata beauty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *