,

Kobieta po raz pierwszy na siłowni

Kobieta po raz pierwszy na siłowni

Smukłą i piękną sylwetkę warto utrzymywać przez cały rok. Polki coraz częściej decydują się korzystać z siłowni.


Nareszcie dotarł do nas i utrwalił się na dobre trend dbania o ciało! Widać to bardzo dobrze na polskich ulicach. Młodym dziewczynom, a także paniom w średnim wieku bardzo zależy na tym, by mieć szczupłą talię, a do tego dobrą kondycję na pokonywanie wszelkich wyzwań, jakie niesie ze sobą każdy dzień!

Odnaleźć się wśród hantli i maszyn do ćwiczeń

Wcale nie jest tak trudno. Wystarczy, że trafimy na dobrego instruktora. Być może Twoja przyjaciółka uczęszcza teraz aktywnie na siłownię i będzie mogła polecić Ci swojego instruktora, z którego usług korzysta już od dłuższego czasu?

Instruktorzy fitness to prawdziwi sportowcy z pasją. Warto im zaufać, bo oprócz ciekawych rozwiązań ćwiczeniowych, przekazują także ważną i pożyteczną wiedzę co do zdrowego odżywiania. Dzięki ich rzetelnym poradom nie tylko zgubisz zbędne kilogramy, nabierzesz krzepkości, ale także zachowasz przyzwoitą wagę ciała bez zagrożenia znienawidzonego efektu jo – jo!

Rozgrzewamy się stopniowo

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z siłownią, nie nastawiaj się od razu na katorżnicze ćwiczenia, po których tonąć będziesz we własnym pocie. Właśnie chodzi o to, by rozgrzewać się powoli, stopniowo z każdym treningiem podnosić stopień trudności.

Instruktorzy do zajęć na siłowni przemycają elementy ćwiczeń bardzo lubianych prze kobiety, trochę fitnessu, pilates, aerobiku. Można naprawdę bardzo przyjemnie spędzić czas, poprawiając przy tym stan zdrowia!

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *