,

Kolekcja kobieca w Red is Bad - szybki przegląd oferty

Kolekcja kobieca w Red is Bad - szybki przegląd oferty

Na ulicach polskich miast zapanowała nowa moda i trend. Na każdym kroku spotkać można młodzież, ale i tzw. młodzież starszą noszącą odzież z naszym symbolami narodowymi. Postanowiłam się przyjrzeć bliżej temu rodzajowi odzieży i sprawdzić ofertę jednego z najpopularniejszych o ile nie najpopularniejszego sklepu zajmującego się sprzedażą odzieży patriotycznej.

Być może pamiętacie mój poprzedni wpis o obecnej modzie na noszenie ubrań patriotycznych. Jeśli nie to odsyłam do mojego poprzedniego wpisu Odzież patriotyczna – nowa moda? 😉

Co skłoniło mnie do ponownego podjęcia tej tematyki? Uważam, że jest to temat bardzo aktualny, a na ulicach polskich miast co chwilę widać młodych ludzi (ale też i starszych), którzy dumnie noszą na sobie koszulki czy bluzy z naszymi narodowymi symbolami czy grafikami przedstawiającymi chwile chwały.

Właśnie wróciłam z nad naszego pięknego polskiego morza i na deptaku czy plaży widziałam również sporo dziewcząt noszących odzież patriotyczną, także nie jest to tylko domena Panów. Być może przyczyniła się do tego postawa polskich zawodniczek na olimpiadzie w Rio, gdyż warto zauważyć, że to głównie kobiety zdobywają medale dla naszego kraju 🙂 No i najważniejszą rzeczą jest przede wszystkim fakt, że w sklepach takich jak np. Red is Bad istnieje linia kobieca uwzględniająca nasze gusta, figurę, modę i nowoczesną technologię produkcji.

Szperając trochę po sklepie udało mi się wyłowić parę interesujących rzeczy. Oczywiście nie traktujcie tego jako jednolitej stylizacji, bo ubranie się od stóp po czubek głowy w taką odzież będzie wyglądać groteskowo. Każdą z rzeczy traktuję jako dodatek do stylizacji – ten typ odzieży możemy ciekawie zestawić z ciuchami z szafy każdej z nas.

tunika red is bad

Zwiewna wąska tunika z okrągłym dekoltem i dłuższym tyłem z wizerunkiem białego orła w koronie. W sam raz na ciepłe sierpniowe dni. Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się z krótkimi kolorowymi szortami, które „przełamią” szary kolor. Cena: 119 zł

bawełniana torba red is bad

Ten rok dostarczył nam wiele emocji sportowych. Nasza reprezentacja świetnie spisała się na Euro we Francji, a olimpijczycy przywieźli worek medali. W takich wyjątkowych chwilach wszyscy jesteśmy kibickami, więc obowiązkowo w naszej szafie musi znaleźć się dodatek na takie wyjątkowe wydarzenia sportowe. Najbardziej spodobała mi się bawełniana torba z wyszywanym białym orłem . Cena: 39 zł.

damska koszulka red is bad

Zdecydowanie jestem fanką minimalizmu dlatego w RedisBad.pl moją uwagę najbardziej przykuła kolekcja dyskretna. Koszulka z luźnym krojem z ukrytą kieszonką z motywem polskiej flagi znajdującej się na wysokości serca zdobyła moje… serce 🙂 Cena: 84,15 zł

Dla dziewczyn, które niekoniecznie chcą nosić barwy narodowe na koszulce polecam dziewczęcy kwiecisty wzór. Koszulka wykonana w wysokiej jakości druku idealnie podkreśli kobiecą delikatność i wrażliwość. Cena: 89,10 zł.

koszulka red is bad kwiaty


Oferta Red is Bad obejmuje również:

 

  • koszulki z rękawem ¾
  • bluzy
  • odzież zimową (kurtki, szaliki czy czapki)
  • odzież sportową
  • dodatki
  • oraz wiele innych rzeczy

Oferta jest naprawdę szeroka i myślę, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Myślę, że odzież patriotyczna pasuje do kobiet i nie powinny mieć one oporów i obaw przed jej założeniem. Nie tylko mężczyźni mogą manifestować swoje poglądy i uczucia wobec naszego kraju 🙂


P.S. Warto wspomnieć, że RiB szyje swoją odzież w Polscewyłącznie z krajowych komponentów, a więc komunikacja marki jest spójna i wiarygodna. Dzięki krajowej produkcji jakość ich produktów jest wysoka i nie musimy się obawiać, że po kilku praniach odzież nie będzie nadawała się do założenia.

 

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.