,

Koszulki patriotyczne – odzież również dla kobiet?

Koszulki patriotyczne – odzież również dla kobiet?

Słyszałaś o odzieży patriotycznej i chętnie kupiłabyś taką koszulkę? Okazuje się, że producenci tego typu odzieży już dawno zauważyli nasze – kobiet – zainteresowanie takimi produktami. To oznacza, że możemy przebierać w naprawdę bogatej ofercie.

O odzieży patriotycznej jest coraz głośniej. Z pewnością mają na to wpływ sklepy internetowe i fakt, że ich właściciele bardzo aktywnie promują swoje produkty w mediach społecznościowych. Biznes ten jednak nie byłby dochodowy, gdyby nie znalazły się osoby zainteresowane zakupem koszulek czy bluz z patriotycznymi nadrukami.

Jesteś kobietą, która nie boi się mówić o patriotyzmie? Jesteś dumna ze swojego kraju i chciałabyś przypominać innym historię Polski? W takim razie koszulki patriotyczne będą idealne dla ciebie. Ponieważ są one produkowane zarówno z długim, jak i krótkim rękawkiem, będziesz mogła je zakładać niezależnie od pory roku.

damska koszulka powstanie warszawskie


Koszulki patriotyczne
– gdzie ich szukać?

Sklepów, w których można znaleźć damskie koszulki patriotyczne, jest naprawdę wiele. Możesz zatem przebierać w bogatej ofercie nadruków i wzorów. Masz problem ze znalezieniem sklepu oferującego takie produkty? Oto krótka lista tych, w których sama się zaopatruję:

  • Red is Bad – w tym sklepie naprawdę jest w czym wybierać, jeżeli chodzi o koszulki patriotyczne. Poza koszulkami z nadrukiem na całej długości, znajdziesz również bardziej subtelne modele. Przykładem jest choćby granatowa koszulka z nadrukiem flagi. Taką możesz z powodzeniem nosić na co dzień.
  • Surge Polonia – sklep ma bardzo obszerną ofertę koszulek patriotycznych. Poza wieloma nadrukami, możesz przebierać w bogatej palecie kolorystycznej tkanin. Wśród dostępnych koszulek znajdziesz m.in. czarne, czerwone i białe. Nie brakuje również bokserek. W stałej sprzedaży są koszulki patriotyczne dla kobiet aktywnych sportowo. Przykładem jest biała koszulka z czerwonym nadrukiem skrzydeł.
  • Patrioty.pl – kto powiedział, że damskie koszulki patriotyczne muszą być proste? Stereotyp łamie właśnie ten sklep, w którym znajdziesz duży wybór koszulek zaprojektowanych z myślą o kobietach. Trzeba przyznać, że projektanci doskonale wiedzą, na czym nam zależy, a świetnym przykładem tego jest asymetryczna koszulka patriotyczna z nadrukiem „Tylko Polska”.

patriotyczna koszulka damska


A może masz własny projekt?

Jesteś osobą kreatywną, która chciałaby mieć w szafie koszulkę patriotyczną z unikalnym nadrukiem? Pamiętaj, że na rynku działa wiele firm zajmujących się wykonywaniem nadruków na koszulkach. Jeżeli zatem potrafisz, poświęć odrobinę czasu, aby zaprojektować własny nadruk. Takie rozwiązanie z pewnością jest wyzwaniem – czy podejmiesz się go i zaskoczysz swoich znajomych?

 

Przykłady ze sklepów:

  • Red is Bad – http://www.redisbad.pl/produkt/koszulka-z-ukryta-kieszonka-z-motywem-polskiej-flagi-kolekcja-dyskretna-luzny-kroj
  • Surge Polonia – https://surgepolonia.pl/product-pol-722-Koszulka-damska-biegowa-Skrzydla-BIALA-.html
  • Patriory.pl – https://patrioty.pl/home/609-koszulka-tylko-polska-sexy.html
 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

One Response
  1. Świetny post! Do tej pory znałam tylko jedną patriotyczną markę, dzięki 'tobie mam większy wybór

     

Comments are closed.