,

Laser do epilacji – jedno urządzenie, wiele możliwości

Laser do epilacji – jedno urządzenie, wiele możliwości

Innowacyjne lasery do epilacji są niezwykle funkcjonalnymi urządzeniami, które rewelacyjnie sprawdzają nie tylko w przypadku usuwania zbędnego owłosienia, ale także w wielu innych sytuacjach. Zastanawiasz się, w jaki sposób działa laser do epilacji? Chcesz wiedzieć jakie jeszcze zabiegi kosmetyczne można wykonać z jego użyciem?

Jak działa laser do epilacji?

Każde urządzenie przystosowane do wykonywania zabiegów depilacji laserowej, emituje wiązkę lasera, która wnikając w głąb skóry trwale uszkadza mieszki włosowe, czego efektem jest stopniowe zanikanie wzrostu włosków. Efekty profesjonalnie przeprowadzonej epilacji utrzymują się niekiedy nawet do roku czasu. Jednak jak się okazuje nowoczesne lasery do epilacji wykorzystywane są również w innych celach. Jednym z takich urządzeń jest laser The Epi Lab, który zaprojektowany został w oparciu o najnowszą technologię, bazującą na hybrydowym połączeniu laserów o różnych długościach fal: 810 nm oraz 950 nm. Dzięki czemu jest on niezwykle skuteczny i zarazem bezpieczny dla zdrowia pacjentów. Więcej ciekawych informacji na temat tego urządzenia dostępnych jest na stronie  https://epilabpolska.pl/.

Jakie zabiegi można wykonać przy użyciu lasera do epilacji?

Wielofunkcyjny laser do epilacji taki jak The Epi Lab przynosi rewelacyjne rezultaty w przypadku redukcji rumienia, złagodzenia zmian trądzikowych oraz leczeniu grzybicy paznokci. Dodatkowo, w dzisiejszych czasach lasery do epilacji bardzo często są wykorzystywane jako urządzenia do liftingu laserowego oraz mezoterapii laserowej. W zależności od rodzaju problemu z jakim zmagają się pacjenci, zabiegi z użyciem lasera przynoszą natychmiastowe efekty, w postaci zniwelowania dokuczliwych objawów oraz ogólnej poprawy wyglądu skóry.

Dużą uwagę warto tutaj skupić na mezoterapii laserowej, która jest stosunkowo nowym zabiegiem obecnym w polskich gabinetach kosmetycznych. Jest to alternatywa dla tradycyjnej mezoterapii, która wykonywana jest przy pomocy specjalistycznego urządzenia wyposażonego w cieniutkie igły, nakłuwające skórę, co umożliwia wprowadzenie w jej głąb składników aktywnych zawartych w ampułkach. Mezoterapia laserowa przynosi dokładnie takie same efekty jak klasyczna mezoterapia igłowa, z tą różnicą, że pacjenci w trakcie jej wykonywania nie odczuwają żadnego dyskomfortu i bólu. Zabieg mezoterapii z użyciem lasera trwa krócej niż godzinę, skóra po zabiegu jest ukojona, nawilżona, napięta i pełna zdrowego blasku.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *