,

Leżakowanie w ogrodzie i na plaży – funkcjonalne i atrakcyjne meble

Leżakowanie w ogrodzie i na plaży – funkcjonalne i atrakcyjne meble

Jeśli jesteśmy zmęczeni ciągłym pośpiechem i pracą ponad miarę to w piękny, słoneczny dzień powinniśmy skusić się na odpoczynek w ogrodzie. Chwila relaksu przeznaczona wyłącznie dla nas pozwoli naładować baterie i zniwelować skutki codziennego stresu, a wygodne meble w przyjaznym otoczeniu ogrodu i zieleni z pewnością wspomogą proces regeneracji całego organizmu. Pełna gama leżaków oraz innych funkcjonalnych mebli ogrodowych jest dostępna w sklepie internetowym na stronie vokato.com

100% przyjemności na zielonej trawce

Przyjemne, kojące chwile na leżaku to marzenie niejednej zmęczonej osoby. Słońce w umiarkowanych ilościach z pewnością nam nie zaszkodzi, zwłaszcza po pochmurnych czy deszczowych dniach wiosennych. A na leżaku można nie tylko łapać promienie słoneczne, ale także czytać, rozwiązywać krzyżówki lub wsłuchiwać się w odgłosy natury. Wszystko zależy od tego, co nam w duszy gra i na co mamy w danej chwili ochotę. Każda nowoczesna leżanka ogrodowa doskonale sprawdzi się w takiej sytuacji, gdy chcemy się zrelaksować.

Leżak czy leżanka?

Różnica między leżakiem a leżanką jest subtelna, a jednak istnieje. Leżak to prosty sprzęt ogrodowy lub plażowy, który umożliwia relaks. Natomiast leżanka zapewnia swobodne wylegiwanie się i odpoczynek w jednej z kilku ustawionych pozycji. Jeśli jesteśmy fanami wypoczynku w ogrodzie, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup mebla typu „dwa w jednym”, który jednocześnie będzie leżakiem, jak również leżanką. Najwyższej klasy leżaki z kolekcji Monaco oraz Monaco Princess i Monte Carlo pozostają niezmiennie eleganckie przed wiele sezonów nawet bez specjalnej pielęgnacji.

Ekskluzywne leżaki MONACO

Wygodne leżaki z efektownie wyprofilowanymi podłokietnikami pozwalają na lenistwo i wypoczynek w miłym otoczeniu. Leżanki Monaco posiadają wysokiej jakości stelaż wykonany ze stali szlachetnej. Dzięki połączeniu z innowacyjną, grafitową tkaniną leżaki wyglądają wyjątkowo nowocześnie. Ponadto znakomicie wpisują się w regułę „in & out”, co oznacza, że doskonale sprawdzają się na świeżym powietrzu pod chmurką, jak również w przestronnych wnętrzach. . Są bardzo praktyczne – w 100% wodoodporne i bardzo odporne na zmienne warunki atmosferyczne, a zatem nie trzeba ich chować w czasie deszczu ani specjalnie zabezpieczać przed przymrozkami czy promieniami UV. Można je szybko umyć za pomocą węża ogrodowego, co jest ich kolejną zaletą. Kolejną odmianą leżaków są modele Monaco Princess z efektownymi, półokrągłymi podłokietnikami podkreślający ich niebanalny styl.

Eleganckie leżaki MONTE CARLO

Geometryczne kształty i nowoczesne, srebrzysto-szare kolory tkaniny i idealna przestrzeń do wypoczynku – tak prezentują się lekkie leżanki z kolekcji Monte Carlo. Są stabilne i wyglądają niezwykle elegancko dzięki harmonijnemu połączeniu stali szlachetnej z wytrzymałą tkaniną o nazwie Batyline Ferrari. Można na nich odpocząć po ciężkim dniu w pracy lub w szkole, a także poczytać ulubioną książkę czy nawet – jeśli położymy nań wygodny materac – smacznie zdrzemnąć.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *