,

Macadamia Healing Oil Treatment – naturalna pielęgnacja włosów

Macadamia Healing Oil Treatment – naturalna pielęgnacja włosów

Najskuteczniejsza pielęgnacja włosów to ta opierająca się na działaniu naturalnych składników oraz dopasowana do potrzeb włosów. Dla kogo dobrym wsparciem będzie olejek do włosów Macadamia Healing Oil Treatment? Sekret tej formuły to silnie nawilżający i odżywiający olej z orzechów makadamia.

Olejek do włosów o bardzo konkretnej nazwie Healing Oil Treatment został określony przez markę Macadamia Natural Oil jako terapeutyczny olejek do włosów każdego rodzaju. To dość dobrze skomponowana naturalna kuracja do włosów, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie szampon i standardowa odżywka są już niewystarczające. Czy naprawdę sprawdzi się u każdego?

Olejek makadamia w Healing Oil Treatment

Jak wskazuje nazwa, marka Macadamia Natural Oil bazuje na naturalnym olejku z drzewa makadamia, w którym kryją się niezbędne włosom przeciwutleniacze i kwasy tłuszczowe. To składnik bogaty w odżywcze witaminy A, B, E oraz składniki mineralne. Jednak równie ważnym składnikiem jest olej arganowy, znany jako marokańskie płynne złoto. Oba te składniki w połączeniu stanowią podwójną kurację wzmacniającą. Szkoda, że do kompletu dorzucono silikony, sztuczne barwniki i substancje zapachowe.

Jak działa Macadamia Healing Oil Treatment?

Olejek do włosów Macadamia Natural Healing Oil Treatment to produkt intensywnie odżywiający i zapobiegający plątaniu się włosów. Wygładza i ochrania przed promieniowaniem słonecznym, ale jest przy tym lekki dla włosów. Nie przetłuszcza i skraca czas suszenia włosów nawet o 40%. To naturalny olejek do stylizacji włosów, dzięki któremu stają się one gładki, lśniące i ułożone.

Macadamia Healing Oil Treatment – przeznaczenie

Zanim jednak sięgniemy po Macadamia Healing Oil Treatment musimy wiedzieć, że naturalny olej makadamia jest odpowiedni przede wszystkim dla włosów suchych oraz zniszczonych. Może być stosowany przy koloryzacji np. kiedy wykonujemy farbowanie włosów na olej lub chcemy wzbogacić mieszankę o silnie odżywczy składnik.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *