, ,

Modna mama – eleganckie torby do wózków dziecięcych

Modna mama – eleganckie torby do wózków dziecięcych

Przyszłe mamy skupiają całą swoją uwagę na dzieciach, które już niedługo pojawią się w ich życiu. Kupują nie tylko ubranka, akcesoria i wózek, ale również torbę, w której będą mogły zmieścić wszystkie niezbędne drobiazgi. Nie oznacza to jednak, że będąc mamą, muszą zapomnieć o modzie, trendach i dobrym samopoczuciu. Dziś podpowiadamy, jak wybrać torbę do wózka, która będzie modna, elegancka, a przy tym nie braknie jej tak ważnych funkcjonalności.

By był wilk syty i owca cała – torba do wózka dziecięcego

Torba do wózka dziecięcego musi być praktyczna i pojemna. Mama zmieści w niej butelkę z napojem, słoiczek z jedzeniem, akcesoria do przewijania, dodatkowe ubranko na zmianę i ulubione zabawki swojej pociechy. Nie starczy jej miejsca na ramieniu, by dodatkowo wziąć swoją najlepszą torebkę noszoną na co dzień, dlatego w tej przeznaczonej do wózka, musi spakować wszystkie swoje drobiazgi.

Dla dziecka nie ma znaczenia, jak będzie wyglądała torebka do wózka. To mama musi zadbać o to, by nie zabrakło w niej rzeczy, których potrzebuje jej maluch w trakcie spaceru. Co jednak z rodzicielką, która wciąż chce się czuć dobrze, modnie, elegancko? Jest na to sposób – wybór toreb nie tych uniwersalnych, dołączanych do kupowanych wózków, ale nabywanych oddzielnie, zgodnie z własnymi upodobaniami. Takie produkty znalazły się w ofercie sklepu Wozki-Foteliki.pl.

Wystarczy wybrać kolorystykę, wzory i stylistykę, które będą odpowiadały większości strojów, jakie na co dzień nosi modna mama. Do tego uwzględnić liczbę przegródek, jakość wykonania oraz dodatkowe funkcjonalności torby do wózka, aby spełniła ona wszystkie oczekiwania użytkowniczki.

Najważniejsze elementy – tego nie może zabraknąć

Jakość wykonania to odpowiednie materiały. Muszą być one trwałe i wytrzymałe, a sama torba łatwa do utrzymania w czystości. Dobrze jest, aby posiadała wewnątrz oddzielną przegródkę na mokre rzeczy lub była wykonana w całości z surowców wodoodpornych. W końcu spacery odbywają się nie tylko w słoneczne dni, do tego trzeba gdzieś schować ubrudzone lub przemoczone ciuszki maluszka, a i zdarzają się wypadki – na przykład rozlany napój.

Torba do wózka powinna posiadać konstrukcję bądź mieć możliwość zainstalowania dodatkowych elementów, aby nadawała się do przypięcia do dowolnego modelu wózka. W końcu prędzej mama będzie musiała wybrać nowy wózek dla swojej szybko rosnącej pociechy, niż zmieniać codzienną torebkę.

Bardzo przydatne są regulowane paski, dzięki czemu torbę można nosić w ręce, na ramieniu bądź przełożoną na ukos przez jedno ramię, by mieć wolne ręce i swobodny dostęp do jej wnętrza. Regulowane paski to także szansa na dostosowanie do wzrostu mamy.

Dodatki to już kwestia indywidualna, ale większość rodzicielek doceni maty do przewijania, miejsce na butelkę lub odpinany termiczny uchwyt na butelkę, aby napój bądź posiłek nie stracił swojej temperatury od razu po wyjściu z domu.

Każda mama ma szansę być modną i elegancką. Wybór toreb do wózków na rynku jest coraz większy, więc zadowolenie najbardziej wymagających użytkowniczek, nie stanowi dziś problemu.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *