,

Modne fryzury 2017 - lob, brond, a może sombre?

Modne fryzury 2017 - lob, brond, a może sombre?

Wiosną postaw na naturalność i krótkie fryzury! W tym sezonie niewątpliwie króluje seksowny long boby, w skrócie lob, który jest nową, dłuższą wersja bobów, swoją drogą bardzo kobiecą i zmysłową. Trendy są również sombre oraz brond!

W wiosennym kanonie fryzur drugie w kolejności są romantyczne, uczesania w stylu vintage, luźne warkocze i koki, sprawiające wrażenie niestarannie wykonanych. Często pojawiają się również fale na krótkich i średnich włosach, które świetnie pasują do nowych, letnich koloryzacji.

spięte włosyjak się modnie uczesaćfryzura lob

brondesombre

Modne fryzury w 2018 roku

Jeśli chodzi o kolor, najmodniejszy tej wiosny jest sombre brond, nowość powstała z połączenia dwóch  atrakcyjnych i wciąż będących na topie odcieni słonecznego blondu i jasnego brązu. Warto również postawić na biały, chłodny blond, flamboyage oraz sombre.

Flamboyage to technika koloryzacji pozwalająca uzyskać efekt słonecznych refleksów. Uzyskany wielotonowy kolor optycznie nadaje włosom objętości. Jak się to osiąga? Poprzez wybranie poszczególnych pasm włosów za pomocą taśm, a następnie zabezpieczeniu ich papierowym paskiem. Pozostałą część głowy farbuje się na jednolity kolor, korespondujący z wcześniej wybranym odcieniem pasemek. Refleksy widoczne są na całej długości włosów.

sombre blondfryzura sombremodne sombre

 

Sombre hair to metoda rozjaśniania włosów dająca efekt włosów muśniętych słońcem. Jest siostrą bardzo popularnego stylu ombre, tylko bardziej delikatną (z języka angielskiego sombre oznacza soft ombre). Koloryzacja ombre opiera się na kontraście, przy skórze głowy, włosy mają dużo ciemniejszy odcień niż na końcówkach. Natomiast sombrer polega na lekkim rozjaśnieniu włosów na końcach tak, aby uzyskać naturalny efekt. Koloryzacja opiera się na różnicy maksymalnie trzech odcieni.

sombre hairmodna fryzura 2018modna fryzura w tym roku

 

 

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

5 Responses
 1. te krótkie pasują do mnie 😀 odkąd obcięłam czuje się dużo lepiej 😀

   
 2. Uwielbiam długie włosy – więc jak dla mnie wszystko piękne. 🙂 Pozdrawiam Margot

   
 3. Prezentujemy najnowsza galerie, ktora pozwoli przygotowac sie na zmiany w 2016 roku. Jakie beda modne fryzury 2016 ? Dowiemy sie tego z naszej galerii.

   
 4. Pielegnacja wlosow to wazny temat dla zadbanej kobiety. Szczegolnie teraz, kiedy zbliza sie lato dbanie o wlosy moze sprawiac wiecej problemow. Ale nie musi! Kto powiedzial, ze wakacje to trudny czas dla fryzury? Pewnie ten, kto nie wie, jak korzystac ze slonecznej aury. A jest z czego czerpac.

   

Comments are closed.