,

Modne płaszcze jesień 2017

Modne płaszcze jesień 2017

Gdy myślimy o jesiennym płaszczu naszym pierwszym skojarzeniem jest maraton po sklepach w poszukiwaniu tego jedynego, będącego wspaniałym dodatkiem stylizacji nadającym jej świeżości i charakteru. Co wybrać ?

Ponadczasowy krój – płaszcz jednorzędowy, dwurzędowy a może nowoczesny kokon, obszerny otulający naszą sylwetkę? Ten ostatni, obecnie bardzo modny oversize zestawiony z jeansami i zamszowymi botkami doda nam miejskiego szyku. Ale to nie koniec, mamy jeszcze w tym sezonie płaszcze z kożuchowymi zakończeniami oraz trencze w stylu lat 30-tych z szerokimi, lejącymi się klapami odsłaniającymi szyje.

Nie należy zapominać o mocno lansowanych długich płaszczach sięgających aż po łydki. Jeśli chodzi o kolor ten sezon łamie szarości, brązy i czerń żywszą paletą barw czerwienią, barwami pochodnymi od zieleni i niebieskiego.

Ja postawiłam na klasyczny wzór w pastelowej gamie kolorystycznej, płaszczyk jednorzędowy z H&M.

Sprawdźcie kilka topowych płaszczy jesień 2015!

modny płaszczmodny płaszczmodny płaszcz

Co sądzicie o tegorocznych płaszczach? Macie swój typ? 🙂

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

One Response
  1. Uwielbiam płaszcze i płaszczyki, więc, jak dla mnie wszystkie propozycje są świetne. Pozdrawiam Margot

     

Comments are closed.