,

Najlepsze szampony do włosów nowej generacji

Najlepsze szampony do włosów nowej generacji

Rynek szamponów do włosów jest bardzo rozbudowany i stale się rozwija. Każda z nas przyzna też, że my – kobiety – mamy coś takiego, że nie zawsze jesteśmy do końca zadowolone z danego specyfiku do włosów.

Wydaje nam się, że gdzieś tam, na kolejnej drogeryjnej półce czeka na nas szampon cud, który z powodzeniem zaradzi na wszystkie nasze włosowe dolegliwości.

Szamponu idealnego nikt jeszcze nie wymyślił, ale warto trzymać rękę na przysłowiowym pulsie i od czasu do czasu wypróbowywać różne nowinki z dziedziny szamponów, których każdego dnia pojawia się bez liku.

Serwatka mleczna plus soki owocowe

Szampony do włosów nowej generacji skomponowane zostały ze specjalnie i szczegółowo dobranych składników. Jednym z nich jest serwatka mleczna, czyli bogaty nośnik białka. To właśnie przy dostarczeniu włosom naturalnych ilości białka ekspresowo poprawia się ich kondycja, ustępuje łamliwość i powraca połysk.

W takich szamponach obecny jest także cały komplet witamin, między innymi witaminy z rodziny A,B,C, a także potas, mangan i liczne sole wapnia. Proteiny mleczne dodatnio wpływają nie tylko na regenerację włosów, ale także skóry głowy.

Szampony z wyciągami owocowo – warzywnymi

To także grupa szamponów zaliczających się do grupy kosmetyków do włosów nowej generacji. Mają one specyficzną gęstość oraz obłędne zapachy.

Największa ich zaletą jest to, że nabierają kilkukrotnie większej grubości w stosunku do zwykłych szamponów. Nawet przy rzadkich włosach można więc dzięki takim szamponom zbudować efekt pokaźnej czupryny.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *