,

Nie wiesz co możesz kupić golfiście? Mamy na to sposób! Sklep golfowy GolfHelp.pl

Nie wiesz co możesz kupić golfiście? Mamy na to sposób! Sklep golfowy GolfHelp.pl

Prezent dla golfisty . GOTOWE zestawy golfowe. W Naszej ofercie posiadamy przygotowane zestawy golfowe znanych i lubianych marek. Przykładowy zestaw przedstawiony poniżej składa się z tuzina piłek Trufeel, marki Titleist oraz maty z dołkiem z funkcją autopowrotu piłki. Idealna kompozycja na zimowe treningi w zaciszu domu.

Prezent dla golfisty: Zestaw golfowy piłki mata golfowa – GolfHelp

zestaw golfowy

Minimalizm to jedna z powracających, modnych form. W Naszej ofercie posiadamy mini zestawy golfowe: piłki (3szt.) wraz z pitchforkiem. Pitchfork posiada ball marker oraz logo COBRA. Małe oraz pożyteczne, czego chcieć więcej?

Prezent dla golfisty: Zestaw golfowy pitchfork piłki GolfHelp

Zestaw golfowy pitchfork piłki GolfHelp

Zima, zima… W te chłodniejsze dni to właśnie ciepło jest jednym ze zbawiennych wygód dla Naszego organizmu. Zafunduj sobie 2 pary ciepłych skarpet golfowych oraz bidon z 2 ściankami. Do tego dołóż flagowe piłki golfowe PRO V1 marki Titleist i nic więcej nie potrzebujesz!

Prezent dla golfisty: Zestaw golfowy bidon 2pak skarpetki pki golfowe – GolfHelp

Zestaw golfowy bidon 2pak skarpetki piłki golfowe

A co powiesz na świetną lekturę? Na spokojne wieczory polecamy klasyczną literaturę golfową. Książka pt. „JAK ZOSTAĆ MISTRZEMGRY W GOLFA” autorstwa Krzysztofa Czupryny to świetny przewodnik po tajnikach sztuki gry w golfa. Reguły, techniki gry, rodzaje nawierzchni oraz zilustrowane ćwiczenia – to wszystko znajdziecie między twardymi okładkami tej książki. Do tego jeszcze LIMITOWANE piłki golfowe Titleist PRO V1 THE OPEN 2020 do kolekcji.

Prezent dla golfisty: Zestaw golfowy piłki golfowe książka golfowa

Zestaw golfowy piłki golfowe książka golfowa

Profesjonalizm do podstawa. Kiedy już Twój HCP spadnie poniżej 10, czas zacząć używać twardszych i profesjonalnych piłek golfowych. Titleist PRO V1 THE OPEN to świetny wybór! Do tego eleganckie urządzenie do znakowania piłek oraz marker sprawią, że nie pomylisz swojej piłki golfowej i piłką współzawodnika!

Prezent dla golfisty: Zestaw golfowy piłki golfowe ball marker

Prezent dla golfisty: Zestaw golfowy piłki golfowe ball marker

Często gubisz ball marker? Nie masz monety ze sobą na polu? Czas na zmiany! Zakup czapki golfowej z magnetycznym daszkiem zmieni Twoje małe ale irytujące problemy na ciekawy i nowatorski gadżet. Teraz nigdy już nie zgubisz swojego ball markera, a czapka ochroni Cię dodatkowo przed promieniami UV. Do tego zestawu dołożyliśmy jeszcze sleeve piłek golfowych Titleist PRO V1X.

Prezent dla golfisty : Zestaw-golfowy czapka golfowa piłki golfowe

zestaw-golfowy czapka golfowa piłki golfowe

Sprawdź inny pomysł na prezent: Lot w tunelu aerodynamicznym.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *