O nas

Stylove-24, to szeroko rozumiany portal lifestylowy – znajdziesz tutaj inspirujące stylizacje, opisy najnowszych trendów, ciekawostki ze świata damskiej mody, porady modowe, wpisy dotyczące urody i kosmetyków. Znajdziesz tutaj również porady zdrowotne, aranżacyjne oraz artykuły na temat organizacji ślubu, seksu czy wychowania dziecka.

Jest też również kawałek miejsca, który pozwoli Ci zrozumieć mężczyzn i ich potrzeby (kategoria On). Jak zauważyłaś znajdziesz tutaj wszystko co dotyczy każdej z nas. Stylove-24 to portal dla kobiet – strona, które obejmuje wszystkie najważniejsze sfery życia kobiety.

Dla osób zainteresowanych udostępniam statystyki z Google Analytics obejmujące okres od 1 stycznia 2015 roku do 30 czerwca 2015 roku.

google analytics

Sesje: 21 767
Użytkownicy: 16 910
Odsłony: 87 816
Strony na sesję: 4,03
Śr. czas trwania sesji: 02:43 min
Współczynnik odrzuceń: 34,30%

Jeśli jesteś zainteresowany/ana współpracą bądź reklamą to przejdź do formularza kontaktowego i wyślij wiadomość.

7 Responses
  1. Dzień dobry,

    Reprezentuję firmę tworzącą piękne blaty kuchenne, podłogi, płytki łazienkowe z konglomeratu kwarcytowego – TechniStone®. Chciałabym zapytać czy byliby Państwo zainteresowani otrzymywaniem materiałów prasowych na temat marki, aranżacji wnętrz i porad dotyczących pielęgnacji i wystroju w domu?

    Pozdrawiam serdecznie

    1. Witam serdecznie,

      dziękuję, ale nie jestem zainteresowana materiałami prasowymi. Chętnie natomiast nawiążę płatną współpracę na zasadzie publikacji artykułów z linkiem wychodzącym do Państwa strony, albo umieszczę baner do Państwa strony 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *