,

Odmładzające fryzury - o czym warto pamiętać?

Odmładzające fryzury - o czym warto pamiętać?

Każda z nas chciałaby cieszyć się młodym wyglądem możliwie jak najdłużej. W trosce o piękny wygląd jesteśmy w stanie wydać majątek na skuteczne terapie i kosmetyki przeciwzmarszczkowe, sporo inwestujemy też w suplementy diety. A przecież czasem nie trzeba wielkich wydatków i starań, by móc cieszyć się młodym wyglądem.

Wiele z nas zapomina o tym, jak wielki wpływ na nasz wygląd ma nasza fryzura. To, w jaki sposób przytniemy włosy oraz z jaki sposób będziemy je czesać, ma ogromny wpływ na to, jak będziemy się prezentować. Jeśli tylko chcemy wyglądać nieco młodziej, musimy zapamiętać kilka prostych zasad.

Nie starajmy się gonić za modą za wszelką cenę. Modne fryzury geometryczne oraz uczesania w awangardowym stylu są wprawdzie i modne, i oryginalne, jednak nie każda z nas będzie się w nich korzystnie prezentować. Musimy też pamiętać o jednym – takie fryzury sprawiają, że zmarszczki na naszych twarzach stają się lepiej widoczne. A przecież każda z nas stara się zrobić wszystko, by ich obecność możliwie jak najskuteczniej ukryć przed wzrokiem innych.

młoda Cameron Diazodmładzająca fryzura

odmładzająca fryzura

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak to zrobić? Pomóc może w tym odmładzająca fryzura. Jeśli nasze włosy układają się w piękne fale, powinnyśmy ten fakt wykorzystać. Fale sprawią, że rysy naszej twarzy staną się łagodniejsze, a my sprawimy wrażenie znacznie młodszych niż w rzeczywistości.

 

Warto również pamiętać o tym, by nie stawiać na zbyt wymagające fryzury. Dlaczego lepiej postawić na proste uczesania? Dlatego, że im starsze jesteśmy, tym mniej podatne na układanie i modelowanie stają się nasze włosy. A fryzura, nad którą trudno zapanować, raczej nie doda nam uroku.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

2 Responses
  1. Te piękne fryzury faktycznie odmładzają. Włosy wiele znaczą dla każdego, pozwalają w miarę tego jaka jest kreacja na stylizację. Można kogoś odmłodzić ale i postarzeć. Aktorzy wiedzą o co chodzi.

     
  2. Fryzury piękne – szkoda tylko, że nigdy się długo nie utrzymują w życiu normalnym 😉 … no ale aktorki , to coś zupełnie innego 😉 Dziękując za wymianę komentarzy, życzę Wesołych Świąt – Margot iameverywoman.eu

     

Comments are closed.