, , ,

Odzież z motywami patriotycznymi idealną propozycją na prezent

Odzież z motywami patriotycznymi idealną propozycją na prezent

Każdego roku spędzamy wiele czasu na zastanawianiu się, jaki prezent okaże się najlepszy i najbardziej satysfakcjonujący dla naszych rodziny i przyjaciół. Sytuacja jest znacznie łatwiejsza w przypadku, kiedy bliska osoba uprzedzi nas o tym, czego potrzebuje.

Wówczas nasza inwencja twórcza ogranicza się do wyboru koloru opakowania i szerokości wstążki, choć i w tym przypadku niekiedy korzystamy z usługi pakowania prezentów, a więc przysłowiowo przychodzimy na gotowe. Jeśli jednak nasi najbliżsi uparcie utrzymują, że posiadają absolutnie wszystko i liczy się tylko pamięć w postaci uroczego drobiazgu, warto zaskoczyć ich czymś wyjątkowym.

No właśnie, co takiego miałoby to być? Zdecydowanie warto rozważyć zakup niezwykle modnej i cieszącej się ogromnym powodzeniem odzieży z motywami patriotycznymi, która z pewnością w tym roku znajdzie się pod wieloma choinkami w domach Polaków.

Trend na odzież wolnościową pojawił się już jakiś czas temu i wciąż się umacnia. Wielu komentatorów oraz ekspertów rynku wiąże to zjawisko z częstszymi występami polskich sportowców na arenie międzynarodowej, dodatkowo zwieńczonymi sukcesami, co nieco podbudowało patriotyzm rodaków.

Od dawna rodzime marki tożsamościowe przeżywają momenty sukcesu, które prawdopodobnie, stanowią jedynie półmetek drogi do prawdziwego triumfu. Szczególnie przed Świętami Bożego Narodzenia, w sklepach firmowych projektantów ubrań i dodatków wolnościowych zbierają się prawdziwe tłumy, coraz chętniej sięgające po ten wyjątkowy produkt.

O owej wyjątkowości przesądzają bowiem nie tylko wykorzystywanie topowych fasonów, kolorów i krojów, lecz także i przede wszystkim unikatowe, kunsztowne, przykuwające wzrok wzornictwo, którego nie spotka się w sieciówkach. Graficy dokładają wszelkich starań, aby wyróżnić produkt na tle innych. Bacznie studiują historię naszego kraju, by finalnie w niezwykły, nowoczesny i autorski sposób przedstawić ją na dopracowanych nadrukach, wywołujących wiele emocji.

Marki często wykorzystują również barwy i symbole narodowe, czasem mocno wyeksponowane, lecz niekiedy również dyskretnie wpisane w cały projekt, co z pewnością przypadnie do gustu osobom, pragnącym jedynie zaznaczyć swoją polskość. Na odważniejszych i pewnych siebie patriotów czekają nadruki typu Full-Print, opowiadające wspaniałe historie z dziejów naszego kraju.

Ważne jest również to, że ubrania wolnościowe dedykowane są zarówno Paniom, jak i Panom, którzy w obu przypadkach prezentują się w nich świetnie.

Postaw na polską jakość

Wieloletnia współpraca z rodzimymi szwalniami i dziewiarniami pozwoliła markom wolnościowym na ciągłe udoskonalanie produktów spod ich znaku. Prace przebiegały w skupieniu, skutecznie omijając utarte schematy, masowość, nacisk na ilość kosztem jakości oraz banalność.

Dzięki obustronnemu zaangażowaniu powstało coś wyjątkowego, a wręcz nieoczekiwanego – ponadprzeciętna, wyróżniające się na tle rynków odzieżowych z całego świata, polska jakość, cechująca odzież patriotyczną rodzimych marek. Ich ubrania są wysoce odporne na ścieranie i spieranie, dokładnie wykonane, komfortowe, miękkie w dotyku, a nosząc je wręcz czuje się na sobie, że nie jest to „byle ciuch” z sieciówki.

Zaskoczmy zatem swoich bliskich w te Święta – ofiarujmy im element garderoby, stanowiący swego rodzaju dzieło sztuki, pozwalające się wyróżnić, opowiadające pewną historię. Tak wyjątkowy podarunek z pewnością zostanie powitany fantastycznym uśmiechem, którego długo nie zapomnimy.

Źródło: Red is Bad – sklep z patriotycznymi koszulkami

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.