,

Owocowa pielęgnacja włosów z Garnier Fructis

Owocowa pielęgnacja włosów z Garnier Fructis

Co zrobić, że wzmocnić miękkość i elastyczność swoich włosów? Piękno nie bierze się znikąd. Trzeba sobie na nie zapracować odpowiednią pielęgnacją. Warto zatrudnić pomocnika takiego jak olejek do włosów Garnier Fructis.

W życiu każdej kobiety przychodzi kiedyś taki moment, w którym stwierdza, że jej włosy nie wyglądają już tak dobrze, jak kiedyś. Winowajców tej sytuacji jest wielu. Z jednej strony nasze włosy osłabiają się wraz z wiekiem i wpływ na ich wygląd mają np. zmiany hormonalne. Z drugiej jednak niszczymy włosy na własne życzenie działając na nie dużą ilością chemii (farbowanie), wysoką temperaturą (prostowanie, suszenie) itd.

Osłabienie włosów to problem, który trzeba rozwiązać w odpowiedni sposób. Bardzo ważne jest wybranie odpowiedniego produktu pielęgnacyjnego. Olejek do włosów Garnier to dla wielu kobiet doskonałe rozwiązanie, ponieważ łatwo się aplikuje, niemal natychmiastowo poprawia wygląd włosów, a do tego ma cudowny zapach. Warto jednak pamiętać, że jeśli chodzi o dogłębne działanie regenerujące to jest sporo innych, o wiele lepszych produktów.

Cudowny olejek do włosów Garnier Fructis to produkt, który bazuje przede wszystkim na olejkach i ekstraktach owocowych. Dwa najważniejsze składniki to odżywcze olejki, które znane są w kosmetyce od bardzo dawna:

• olej arganowy (Argania Spinosa Kernel Oil),
• olej kameliowy (Camellia Oleifera Seed Oil).

Jak to działa? Zawarte w kosmetyku olejki pielęgnują włosy już chwilę po nałożeniu. Otulają każde pasmo delikatną otoczką, dzięki czemu włosy są zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych np. temperaturą, wiatrem. Olejek nadaje się do użycia na każdym typie włosów, choć zawarty w składzie alkohol może przyspieszać odwodnienie włosów.

Po pierwszym użyciu można zauważyć pewne efekty. Łatwiej jest rozczesać włosy, są bardziej miękkie, elastyczne i lepiej odżywione. Cudowny Olejek od Garnier Fructis nie działa jednak tak intensywnie, jak można byłoby spodziewać się po kosmetyku odżywczym. Nie wnika do wnętrza włosów i nie zapewnia im kompleksowej regeneracji.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *