, , ,

Pomysły na prezent dla nastolatki

Pomysły na prezent dla nastolatki

Okres nastoletni to trudny czas dla rodziców i dzieci. Gdy nadchodzi więc okazja, przy której wypada obdarować prezentem nastolatkę rodzice łamią sobie głowę, co kupić, aby ją zadowolić, a jednocześnie podarować coś, co pozostanie pamiątką na dłużej. Zmagasz się z podobnym problemem? Odwiedź sklep z biżuterią – tam znajdziesz odpowiedź na swoją bolączkę.

Prezenty dla nastoletnich córek spędzają sen z powiek wielu rodzicom. Córki najchętniej dostawałyby od rodziców nowy tusz do rzęs, buty na obcasie, modną sukienkę, czyli wszystko to, co mają ich koleżanki i w grupie uznawane jest za tzw. „must have”. Gdy nadchodzą urodziny lub inna okazja rodzice wolą jednak kupić swoim pociechom coś, co będzie prezentem i jednocześnie pamiątką, a nie kolejną parą butów, wrzuconych do szafy i zapomnianych zaraz po tym, gdy modowe blogerki uznają ów model za passé.

Twórzmy wspomnienia – wybierzmy prezent wspólnie

Najlepszym prezentem w takich wypadkach może być pomysł, aby odwiedzić z córką sklep z biżuterią. Możecie wybrać się tam razem, aby córka wybrała sobie jakiś drobiazg sama. Takie podejście sprawi, że wiele zyskacie.

– Spędzicie wspólnie czas, co jest zawsze cenne, zwłaszcza, że młode osoby spędzają go z rodzicami coraz mniej. Poza tym sklep z biżuterią srebrną ograniczy cel waszej wizyty do konkretnego prezentu. Odejdą więc problemy z innymi podarunkami – przez was nieakceptowalnymi lub zbyt kosztownymi.

– Córka będzie zadowolona, że ufacie jej i chcecie, aby naprawdę była zadowolona, dlatego pozwalacie jej wybrać samodzielnie taką biżuterię, jaka naprawdę jej się podoba i będzie ją nosić. Możliwość samodzielnego podjęcia decyzji do duży atut nawet dla „dużych dzieci”, który wzbudza zaufanie do rodzica i pozwala poczuć się dorosłym, bo dajecie odczuć córce, że szanujecie jej gust. Sklep z biżuterią ma zawsze profesjonalny personel, który będzie służył pomocą córce podczas dokonywania wyboru

– Fakt, że córka sama dobierze dla siebie dodatek sprawi, że na pewno nie wrzuci waszego podarunku w kąt, tylko będzie się nim cieszyć i go nosić.

Jeżeli chcesz podjąć decyzję sam – pamiętaj

Możecie również sami wybrać coś, co sprawi jej przyjemność. Warto jednak wtedy pamiętać, aby wziąć pod uwagę jej gust i styl ubierania się. Nastolatki są wybredne i mają często specyficzny gust, niekoniecznie przez nas rozumiany. To ma być jednak prezent dla niej, dlatego, gdy odwiedzisz sklep z biżuterią poradź się sprzedawcy, wcześniej popatrz na córki ubrania i biżuterię, którą nosi na co dzień i na specjalne okazje.

Robiąc prezent dla nastolatki najlepiej wybrać sklep z biżuterią srebrną, gdyż dodatki ze srebra są bardzo zróżnicowane, również jeżeli chodzi o stylistykę, jak również są najchętniej wybierane przez młode osoby.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.