,

Prezent dla przyjaciółki na Boże Narodzenie

Prezent dla przyjaciółki na Boże Narodzenie

Przyjaźń to jedna z piękniejszych emocji, jaka może się nam przydarzyć w życiu. Jesteśmy szczęśliwi dzieląc z drugą osobą nasze smutki i radości, mając jednocześnie pewność, że zawsze możemy mieć w niej oparcie niezależnie od sytuacji. Wyjątkowo silna jest damska przyjaźń, kiedy kobiety traktują siebie jak siostry i mogłyby skoczyć za sobą w ogień.

Świąteczny czas to idealna okazja do tego, aby pokazać przyjaciółce jak bardzo jest dla nas ważna, ofiarowując jej wyjątkowy prezent. Przecież nikt nie zna jej tak dobrze jak my, więc znalezienie odpowiedniego prezentu nie powinno być trudne. Czy jednak na pewno? Przyjrzyjmy się sprawdzonym pomysłom na prezent dla najlepszej przyjaciółki.

Przede wszystkim zastanówmy się czym nasza najlepsza przyjaciółka się interesuje. Może uwielbia rysować? Wtedy świetnym pomysłem będzie elegancki zestaw kredek, uroczy blok rysowniczy lub ołówki. W takim przypadku przede wszystkim stawiajmy na jakość i piękne opakowanie. Pomysłów na to, w jaki sposób zapakować niebanalnie prezent znajdziemy w sieci mnóstwo. Czasem nawet zwykły papier i dekoracyjny sznurek potrafi zdziałać cuda. Nie zapominajmy też o bileciku, na którym napiszemy życzenia płynące prosto z serca.

A może coś dla miłośniczki wizażu?

Kobiety uwielbiają wyglądać pięknie i kosmetyki zawsze są dobrym pomysłem. Jeżeli nie wiemy jaka firma jest ulubioną kosmetyczną propozycją dla bliskiej nas kobiety wybierzmy bon prezentowy do drogerii. Wtedy będzie sama mogła wybrać najlepsze kosmetyki dla siebie. Jeżeli natomiast doskonale wiemy jakie kolory i kosmetyki uwielbia poszukajmy dobrych jakościowo produktów. Ekskluzywna szminka, błyszczyk z ciekawej kolekcji lub paletka  cieni będzie strzałem w dziesiątkę.

Uważajmy natomiast z perfumami. Nie każdy trzyma się ulubionych nut zapachowych, jednak może być bardzo trudno trafić z odpowiednim zapachem. Dodatkowo perfumy często inaczej pachną na skórze, a inaczej we flakoniku. To również może być czynnik, który sprawi, że mimo dobrej woli wybierzemy nietrafiony prezent.

Podobnie zresztą z biżuterią. Jeżeli nie mamy pewności, że nasza przyjaciółka wybrała już dla siebie coś ciekawego, nawet znając jej gust, możemy niefortunnie wybrać bransoletkę, naszyjnik lub kolczyki, które nie przypadną jej do gustu. Z tego powodu też zawsze warto trzymać w zapasie dowód zakupu, na podstawie którego obdarowana będzie mogła skorzystać z wymiany lub zwrotu.

Od razu też przy wręczaniu prezentu wspomnijmy, że istnieje taka opcja i jeżeli prezent się nie spodoba to nie będzie nam to przeszkadzało. Chodzi przecież o to, aby prezent nie tylko sprawił radość, ale również spełniał określoną funkcję.

Coś wyjątkowego!

Zawsze dobrym prezentem dla osoby, którą dobrze znamy i chcemy sprawić jej wyjątkową niespodziankę, jest przygotowanie samodzielnego prezentu. Często wymaga to czasu i wielu poświęceń, ale przecież najważniejsza jest dla nas obdarowywana osoba. Jeżeli obie uwielbiacie np. pewien serial możesz przygotować album ze zdjęciami z Waszych ulubionych scen.

Jeżeli jest to zespół możesz przygotować płytę lub inny nośnik z piosenkami, które np. nawiązują do waszych wspólnych przeżyć. Taki album zresztą można przygotować też w odniesieniu do Waszej znajomości. Bilety autobusowe, paragony ze wspólnych zakupów, zdjęcia z wakacji i ważnych wydarzeń. Niech to będzie taka księga waszej przyjaźni z miejscem na to, aby wypełniać ją kolejnymi wspomnieniami. Będzie to niesamowity prezent, który na pewno wzruszy naszą przyjaciółkę, a dodatkowo będziecie mogły korzystać z niego jeszcze przez wiele lat.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *