, ,

Sklepy patriotyczne – przegląd najpopularniejszych miejsc z odzieżą patriotyczną

Sklepy patriotyczne – przegląd najpopularniejszych miejsc z odzieżą patriotyczną

Odzież patriotyczna jest aktualnie bardzo popularna. Sięgają po nią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie brakuje również ubrań zaprojektowanych z myślą o najmłodszych, których rodzice chcą uczyć historii. Gdzie możesz się zaopatrzyć w odzież patriotyczną?

Odzież patriotyczna to specyficzny rodzaj ubioru – z pewnością nie przypada on do gustu wszystkim. Co więcej, potencjalnych kupców może odstraszyć cena. Koszt zakupu poszczególnych części garderoby jest wysoki, bo odzież patriotyczna jest produkowana przez firmy z polskim kapitałem. W tym przypadku nie ma zatem mowy o chińskiej tandecie czy materiałach niskiej jakości.

Czujesz potrzebę wyrażenia swojego patriotyzmu? Chciałbyś, aby w twojej szafie znalazła się odzież patriotyczna? W takim razie musisz wiedzieć, gdzie się w nią zaopatrzyć.

Sklepy patriotyczne do niedawna działały wyłącznie w internecie. Dziś sytuacja się zmienia – w największych miastach Polski powstają stacjonarne punkty sprzedaży. Oto kilka dobrze zaopatrzonych sklepów, w których znajdziesz to, czego szukasz.

Sklep patriotyczny Red is Bad

Za marką Red is Bad stoją dwie osoby – Paweł i Kuba. Jak sami podkreślają, historia Polski jest kręta, ale nigdy nie brakowało w niej bohaterów. Czas ich przypomnieć i zarazić ciekawością tych, którzy dotychczas nie zagłębiali się w meandry historii kraju, w którym się urodzili, dorastali i żyją. Ten sklep patriotyczny cieszy się ogromną popularnością wśród klientów.

red is bad logo

Oferta sklepu jest bardzo bogata. Dostępna odzież została podzielona na trzy kategorie: „On”, „Ona” i „Dzieci”. W każdej z nich można znaleźć m.in. koszulki, bluzy, tuniki, kurtki czy swetry. Nie brakuje produktów uszytych z myślą o osobach aktywnych, np. koszulek termoaktywnych. W ofercie sklepu są dostępne również sezonowe dodatki, np. szaliki, rękawiczki czy czapki.

Mieszkasz w Krakowie lub Warszawie? Masz zatem możliwość zrobienia zakupów w salonach firmowych zlokalizowanych właśnie w tych miastach.

Sklep patriotyczny Surge Polonia

Jak można przeczytać na stronie sklepu internetowego Surge Polonia, ta marka jako jedna z pierwszych na świecie połączyła tematykę patriotyczną z aktualnie obowiązującymi trendami modowymi. W efekcie powstały kolekcje ubrań, po które chętnie sięgają zarówno młodsi, jak i starsi konsumenci. Co oferuje zainteresowanym ten sklep patriotyczny?

surge polonia logo

Podobnie jak we wcześniejszym przykładzie, właściciele podzielili dostępne produkty na trzy kategorie: „On”, „Ona” i „Dziecko”. W odrębnej zakładce „Dodatki” znajdują się akcesoria, takie jak np. raportówki, zegarki czy czapki z daszkiem. Poza koszulkami, bluzami czy spodniami, w sklepie można zakupić również akcesoria, np. naklejki czy naszywki na rzep.

Sklep patriotyczny ULTRAPATRIOT

W odróżnieniu od powyższych marek, w ofercie tego sklepu znajdziecie odzież patriotyczną również dla kibiców. Jak można przeczytać na stronie internetowej sklepu, pomysł na odzież uliczną z motywami patriotycznymi narodził się w 2009 r. i jest od tego czasu konsekwentnie realizowany. Projektanci pracujący dla marki czerpią inspiracje z kolekcji odzieży dla kibiców piłkarskich czy tworzonych z myślą o nurcie streetmusic.

ultrapatriot logo

Prezentowany sklep patriotyczny oferuje m.in. bluzy męskie i damskie, koszulki, czapki czy spodenki i spodnie. Nie brakuje również koszulek dla najmłodszych i akcesoriów. Poruszanie się po sklepie jest przy tym bardzo intuicyjne, dzięki zastosowanemu podziałowi asortymentu na kategorie (np. „Kurtki”). Odzież oferowaną w sklepie internetowym można znaleźć również w stacjonarnych sklepach na terenie całego kraju – szczegóły znajdują się w zakładce „Sklepy stacjonarne”.

Warto zauważyć, że ciągle powstają nowe internetowe sklepy patriotyczne. Wymienione sklepy są jednymi z najdłużej istniejących na rynku oferujących tego typu odzież i cieszą się największą popularnością. Podejrzewam, że ciągle będą powstawać nowe, ponieważ na ulicach naszych miast coraz częściej można zauważyć osoby noszące koszulki z symbolem Polski Walczącej, Narodowych Sił Zbrojnych, wizerunkiem bohaterów narodowych takich jak Witold Pilecki czy po prostu z naszymi narodowymi barwami.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.