,

Spódnice wyszczuplające sylwetkę

Spódnice wyszczuplające sylwetkę

Gdy w szczególności zależy ci na wyszczupleniu swojej sylwetki, warto w takim przypadku sięgać po spódnice. Dowiedz się, które są najlepszym wyborem, gdy zależy ci na tym, by się optycznie wyszczuplić.

Spódnica ołówkowa, A, mini, czy długa?

Spódnica ołówkowa odznacza się elegancją. Doskonale sprawdza się w pracy i wszędzie tam, gdzie jest wymagany oficjalny strój. Jeżeli zależy ci na optycznym zrzuceniu kilogramów, spódnica ta sprawdzi się doskonale. Wszystko za sprawą fasonu modelującego sylwetkę.

Jeżeli masz szerokie biodra, w takim przypadku lepszym wyborem od spódnicy ołówkowej może okazać się spódnica w kształcie litery A. Najlepiej, aby spódnica sięgała lekko przed kolano. Wtedy osiągniesz najlepszy efekt wyszczuplenia. Jeśli nie jesteś przekonana do swoich łydek, w takim przypadku zadbaj o buty na obcasie, które przede wszystkim wydłużą nogi.

W spódnicy mini możesz naprawdę świetnie wyglądać. Ważne jednak jest to, abyś miała dłuższe nogi. Unikaj takiej spódnicy, gdy masz raczej szersze biodra. Spódnica mini jest idealna w przypadku, gdy zależy ci na wyszczupleniu sylwetki, która jest wzorowa. Jeżeli uważasz, że bycie szczupłą wiąże się z wyższym poczuciem atrakcyjności i dodaniem sobie pewności siebie, w takim przypadku spódnice mini powinny się znaleźć w centrum twojej uwagi.

Długa spódnica kiedyś była inaczej postrzegana niż ma to miejsce teraz. Mianowicie przyjmowało się, że długich spódnic powinny unikać niskie kobiety. Obecnie nie musisz się już obawiać tego, że popełnisz błąd, gdy zdecydujesz się na długą spódnicę. Nawet w przypadku niższego wzrostu warto zwrócić uwagę na ten rodzaj spódnicy, który wydłuża i wyszczupla sylwetkę. Ponadto, długa spódnica maskuje wiele mankamentów sylwetki. Jest to jej dodatkowy atut, który warto wykorzystać. Ogólnie w przypadku gdy nie masz przekonania co do swojej sylwetki, zawsze warto wybrać długie spódnice.

Kolor i wzór też się liczą

Nie tylko rodzaj spódnicy ma znaczenie, gdy zależy ci na wyszczupleniu sylwetki. Zwracaj uwagę także na kolor i wzór.

Jednolite kolorowo czarne spódnice zawsze są dobrym wyborem, aby optycznie odjąć sobie kilogramów. Decyduj się na nie wtedy, gdy strój powinien być oficjalny. W pracy z pewnością jedna z takich spódnic będzie dobrym wyborem.

W przypadku, gdy nie jest wymagany oficjalny strój, zwróć uwagę na spódnicę, która po bokach ma ciemne paski. Taka spódnica doskonale się sprawdzi, gdy zależy ci na wyszczupleniu sylwetki. Unikaj z kolei wszelkich wzorów. Nie są pożądane spódnice w motywy kwiatowe, czy w poziome paski.

Spódnice, które mają wyszczuplać, powinny odznaczać się prostotą. Pomiń spódnice plisowane i wszystkie inne, które są marszczone. Nie mogą być one również wzbogacane kieszeniami i tym, co cię pogrubia.

Spódnica jest rodzajem odzieży, który może w doskonały sposób podkreślić twoją kobiecość, wyeksponować nogi. Zaletą praktycznie każdej ze spódnic jest elegancja. Nie tylko więc wyszczuplenie sylwetki jest korzyścią wynikającą z włożenia spódnicy. Warto mieć więcej ich w swojej szafie i korzystać z wszystkich zalet, które posiadają. Nie ważna jest okazja, spódnica zawsze się sprawdzi. Trzeba tylko wybrać jej odpowiedni rodzaj i kolor. W pracy liczy się elegancja, na wielkie wyjście można pozwolić sobie na coś bardziej ekstrawaganckiego. W każdym z tych przypadków spódnica pozytywnie wpłynie na twój wygląd.

spódnica z kieszeniami spódniczka mini czerwona spódnica ołówkowa czarna spódnica rozkloszowana czarna elegancka spódnica

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *