,

Sukienka wyszczuplająca - 5 przykazań optycznego zmniejszenia sylwetki

Sukienka wyszczuplająca - 5 przykazań optycznego zmniejszenia sylwetki

Mnóstwo kobiet nieustannie narzeka na swoje nadprogramowe kilogramy. Panie chcą się ich jak najszybciej pozbyć i wbrew pozorom mogą to zrobić za pomocą odpowiednio dobranych ubrań. Specjalna odzież może bowiem wyszczuplać ciało i wyrównywać proporcje sylwetki. Które ubrania właśnie tak zadziałają?

1. Po pierwsze, moda XXL skupia się na ciemnych barwach. Najlepiej sprawdza się czerń, która optycznie wyszczupla ciało. Dodatkowo, jeśli cała stylizacja zostanie utrzymana w takim kolorze, sylwetka będzie wyglądać na mniejszą i bardziej filigranową.

2. Należy przy tym unikać ubrań zawierających duże wzory. To one powiększają wybrane partie ciała, na których się znajdują. Jeśli więc nie chce się rezygnować z wzorzystych ubrań, wystarczy wybierać ubrania z małymi motywami, np. delikatną łączką.

sukienka wyszczuplająca białasukienka wyszczuplająca beżowa z koronką

3. Oczywiście ważny jest również rozmiar sukienki. Kobiety często sądzą, że moda XXL zaproponuje im wyłącznie obszerne ubrania, które zakryją obfite biodra lub brzuszek. Jednakże wbrew pozorom taka stylizacja może przynieść zupełnie odwrotny skutek.

4. Odzież zawsze musi być więc w dobrym rozmiarze i powinna trochę przylegać do ciała. Zbyt obszerne koszule sprawią natomiast, że sylwetka będzie wyglądać monstrualnie.

5. Można również odwrócić uwagę innych osób od swoich zbędnych kilogramów. Wystarczy sięgnąć po biżuterię w mocnym, wyróżniającym się kolorze. Stanie się ona wspaniałym dodatkiem, który ozdobi każdą stylizację. Jeśli będzie to oryginalna biżuteria, na pewno odwróci ona wzrok od zbędnych kilogramów.

sukienka wyszczuplająca

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.