,

Świąteczny manicure hybrydowy w kilku wydaniach

Świąteczny manicure hybrydowy w kilku wydaniach

Listopad jest miesiącem, w którym jesienne inspiracje ustępują na rzecz świątecznych ozdób. W radiu rozbrzmiewają kolędy, na ulicach pojawiają się lampki czy figurki Świętego Mikołaja, a w sklepach można znaleźć wiele akcentów przypominających o niezwykłym czasie, który zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób chce przeżyć święta jak najlepiej i w pełni poczuć niesamowity klimat kojarzący się z miłością, spotkaniami z bliskimi, radością oraz odpoczynkiem. Dobrym sposobem na podkreślenie świątecznej atmosfery jest świąteczna stylizacja paznokci.

Świąteczny akcent na kilka tygodni

Lakiery hybrydowe są trwałe i świetnie się prezentują, ale przede wszystkim pozwalają na bogate zdobienie paznokci. Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego czasem wręcz trudno się zdecydować na jedno rozwiązanie. Aby jednak świąteczny manicure zachował trwałość i był wolny od nieestetycznych zacieków czy odprysków, warto zaopatrzyć się w lakiery wysokiej jakości. Tylko z ich pomocą będzie można bowiem wykonać precyzyjne zdobienia. Dobrym rozwiązaniem są produkty Cosmetics Zone. Na stronie lakieryhybrydowe.pl można je nabyć w atrakcyjnej cenie.

Świąteczne naklejki

świąteczne naklejki na paznokcieOsoby, które nie mają zdolności plastycznych albo nie chcą tracić wiele czasu, by zrobić manicure hybrydowy, mogą wybrać jedną z najprostszych opcji, jaką są naklejki na paznokcie. Występują one w dwóch wersjach – w sklepach można znaleźć zarówno tradycyjne naklejki, które wystarczy umieścić w odpowiednim miejscu na płytce paznokcia i pokryć topem, jak również naklejki wodne. Niektóre propozycje pokrywają całą płytkę – można je przycinać do pożądanego rozmiaru i w prosty sposób tworzyć efektywne ozdoby. Naklejki na paznokcie dają możliwość wykonania precyzyjnych ozdób z wieloma szczegółami. Właśnie dlatego wśród świątecznych propozycji królują przede wszystkim barwne naklejki ze Świętym Mikołajem czy wielokolorową choinką.

Malowanie odręczne

Sondy czy drobne pędzelki, a także drewniane patyczki to z kolei idealne gadżety dla osób, które chcą stworzyć jedyny w swoim rodzaju, odręczny manicure świąteczny. Dla ułatwienia wzorek można uprzednio narysować ołówkiem, a dopiero potem pokrywać lakierem – dzięki temu zachowa się większą precyzję. Zamiast lakieru hybrydowego do tworzenia wzorków można też użyć zwykłej farby akrylowej – łatwiej się z nią pracuje, gdyż jest gęstsza i mniej się rozlewa. Jednocześnie bardzo szybko schnie, dlatego już po chwili można pokryć ją topem i cieszyć się pięknymi paznokciami. Bardzo popularnymi, odręcznymi ozdobami są przede wszystkim białe śnieżynki na czerwonych paznokciach albo takie same śnieżynki na płytce czarnej lub granatowej, zdobionej za pomocą gąbeczki tak, by przypominała niebo.

Stemple

Świąteczna stylizacja paznokci może stać się niezwykle prosta dzięki stemplom. Pozwalają one umieścić na płytce precyzyjne, nawet naprawdę niewielkie kształty. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednio miękki stempel i kilka blaszek z wyciętymi wzorami. Blaszkę pokrywa się niewielką ilością wybranego lakieru, następnie odbija się kształt na stemplu i zdecydowanym ruchem przenosi wzór na paznokieć. Dzięki stemplom, możliwości tworzenia wzorków są praktycznie nieograniczone – od tradycyjnych śnieżynek czy bałwanków po renifery albo sanie Świętego Mikołaja.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *