, ,

Świąteczny prezent dla narzeczonego

Świąteczny prezent dla narzeczonego

Świąteczne prezenty to wyraz miłości, radości wynikającej ze wspólnego spędzania czasu, przywiązania, wdzięczności i sympatii. Nic więc dziwnego, że obdarowywanie związane jest z tym miłym, wewnętrznym uczuciem, które sprawia, że czasem sami wolimy dawać prezenty, niż je dostawać. Obdarowując ukochaną osobę w pewien sposób obdarowujemy również siebie – jej zaskoczeniem i radosnym uśmiechem.

Zakochani uwielbiają dawać sobie prezenty, zwłaszcza wtedy, kiedy doskonale wiedzą czego druga osoba chce. Czasem jednak pojawia się tak wiele możliwości, że dość trudno to usystematyzować i wybrać coś naprawdę wyjątkowego. Jakie więc będą najlepsze propozycje prezentów dla narzeczonego? Jakimi klasykami zawsze uradujemy swojego ukochanego i sprawimy mu ogromną, świąteczną przyjemność?

Dobrze dobrany prezent musi być przemyślany, więc zacznijmy od najważniejszego i często najlepszego tropu: czym interesuje się nasz ukochany? Jeżeli uwielbia czytać książki to zdecydowanie postawmy na tę opcję. Warto jednak przygotować się do tego już wcześniej i podpytywać drugą połówkę o to, czy aby na rynku wydawniczym nie pojawiła się jakaś ciekawa dla niego propozycja.

Jeżeli natomiast chcemy sprawić mu kompletną niespodziankę, a wiemy, że uwielbia np. książki fantasy skorzystajmy z nowoczesnego udogodnienia. Zróbmy zdjęcie grzbietów książek, które stoją w jego biblioteczce i pokażmy sprzedawcy w księgarni. Profesjonalista w mgnieniu oka pokaże nam kilka sprawdzonych pozycji.

Spełniać marzenia w święta? Przecież o to właśnie chodzi!

Spełnianie marzeń ukochanej osoby jest jeszcze lepsze niż obdarowywanie jej świątecznymi prezentami, dlaczego więc nie połączyć tych dwóch możliwości w niesamowity podarunek. Tutaj trzeba czasem większych nakładów pracy, a nierzadko również kolaboracji ze znajomymi, aby przygotować coś naprawdę wyjątkowego.

Dobrym przykładem jest np. sytuacja, kiedy nasz narzeczony interesuje się bronią różnego rodzaju, włączając w to militaria z okresu wojennego. Znalezienie odpowiedniego muzeum, które sprawi, że ukochany nie będzie chciał z niego wyjść nie powinno być trudne. Zorganizujmy więc całą wyprawę, zamówmy bilety, zaangażujmy znajomych i niech narzeczony znajdzie pod choinką np. album tematyczny z pięknie wykonanym planem zwiedzania muzeum.

Może mężczyzna, którego wybrałyśmy na naszego partnera życiowego uwielbia konkretny zespół i nawet nie zauważył, że za kilka miesięcy będzie można jego wymarzony występ zobaczyć na żywo? Tutaj również możemy pięknie opakować – koniecznie dwa! – bilety, które będą wielkim zaskoczeniem i prawdziwym wybuchem radości.

Dużym polem do popisu są automaniacy, chociaż tutaj panie będą pewnie potrzebowały pomocy znajomych lub kogoś z rodziny. Akcesoria do auta, zwłaszcza w przypadku, gdy nasz ukochany uwielbia swój samochód i poświęca mu wiele czasu, zawsze będą strzałem w dziesiątkę. Jeżeli jednak nie mamy odpowiedniej wiedzy zawsze opierajmy się na radach znajomych kierowców. Szkoda byłoby, żeby prezent w który wkładamy serce nie ucieszył tak mocno jak zakładałyśmy.

Jest jeszcze jeden typ prezentów, które są klasykami w całej swojej istocie, jednak zawsze stanowią o ogromnej miłości i trosce, a są to np. ciepłe rękawiczki, czapka lub szalik. Zwłaszcza wtedy, gdy nasz ukochany z uporem maniaka unika tych części garderoby, zaskoczmy go naszą inwencją i prośbą, aby zawsze o siebie dbał. Upieczemy jednocześnie dwie pieczenie przy jednym ogniu, dając znać narzeczonemu, że uwielbiamy o niego dbać, a z drugiej strony nie pozwalając mu przecież tak miłego prezentu rzucić w kąt.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *