Sylwester w domu? Wcale nie musi być nudny!

Sylwester w domu? Wcale nie musi być nudny!

Święta i Sylwester to wyjątkowy czas w roku, na który większość z nas czeka z utęsknieniem. Atmosfera końcówki grudnia jest niepowtarzalna. Najpierw Święta, za kilka dni zabawa sylwestrowa. To czas na odpoczynek i zabawę, na które często przez cały rok nie mamy czasu i okazji. Wizja spędzania Sylwestra w domu wydaje się więc mało atrakcyjną opcją: w końcu taka impreza w domu zdaje się nie różnić niczym od innych dni w roku. Co jednak jeśli jedyną opcją zabawy sylwestrowej jest domówka? Przedstawiamy kilka sposobów na urozmaicenie jej! 

Przewaga domówek nad imprezami zorganizowanymi

Najlepsze imprezy to właśnie domówki! Przyjęcie organizowane w domu ma wiele zalet. Najważniejsza to pełna wygoda i swoboda. Na miejscu jest łazienka i kuchnia, w razie złego samopoczucia można położyć się w pokoju obok. W mieszkaniu są również wszelkie niezbędne środki i akcesoria, więc nie trzeba martwić się np. o plamę na sukience czy oczko w rajstopach. 

Pod dachem nikt nie marznie, więc brzydka pogoda nikomu niestraszna. O północy można podziwiać fajerwerki z okna lub samemu odpalić sztuczne ognie wychodząc przed dom. Taką imprezę spędza się najczęściej w gronie osób, które się zna i lubi, dlatego zabawa zazwyczaj jest udana! 

W tym roku odpada impreza zorganizowana i myślisz nad tym, czy zorganizowanie domówki jest dobrym pomysłem? Jesteśmy przekonani, że tak! Przedstawiamy 4 pomysły na sylwestra w domu, którego nie zapomnicie. 

Impreza tematyczna 

Kto powiedział, że domówka wiąże się z siedzeniem w jeansach na kanapie, popijaniem soku i oglądaniu TV? Impreza w domu nie musi być nudna! Jeżeli zorganizujecie przyjęcie tematyczne, z pewnością nikt nie będzie się nudził! Będziecie nawzajem podziwiać swoje przebrania lub śmiać się z nich, a do tego nie braknie tematów do rozmów i żartów!

Statek piratów, motyw z jakiegoś filmu, a może zombie-party? Niezależnie od tego, jaki motyw wybierzecie, taka przebierana, tematyczna impreza na luzie zawsze się uda! 

Zabawa kulinarna 

Ty i znajomi nie jesteście fanami przebieranek? Nic nie szkodzi! Świetną opcją na sylwestrową zabawę jest również impreza kulinarna. Taka opcja sprawdzi się przede wszystkim w gronie smakoszy. Takie przyjęcie można zorganizować na dwa sposoby: jako spotkanie składkowe, na które każdy z uczestników przynosi przygotowany przez siebie posiłek lub przekąskę, lub, jeśli warunki na to pozwalają, potrawy przygotowujecie w miejscu imprezy. Pałaszowanie smakołyków i wspólne ich przyrządzanie to świetna zabawa!

Kameralnie w gronie najbliższych

Zapowiada się na to, że towarzystwo będzie raczej skromne? Nic nie szkodzi, przecież istotą imprez jest nie liczba uczestników, a atmosfera! Nawet jeśli mielibyście spędzić Sylwestra w 3-4 osoby, a są to osoby będące bratnimi duszami, to będzie to najlepsza domówka na świecie. Zwłaszcza jeśli dawno się nie widzieliście przez codzienne obowiązki. Taki Sylwester w kameralnym gronie będzie świetną okazją do odpoczynku i spokojnej, wspólnej zabawy. 

Tylko we dwoje 

Sylwester we dwoje? Jak najbardziej! W dobrym towarzystwie nawet oglądanie filmów we dwoje i spokojne raczenie się winem będzie jedną z największych przyjemności. To rewelacyjna opcja na spędzenie przynajmniej jednego wieczoru razem, bez obowiązków i codziennej gonitwy. Zostając razem w domu, możecie cieszyć się wygodą i pełną swobodą! 

 
Website

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz socjologii i komunikacji społecznej. Technik usług kosmetycznych, miłośniczka zwierząt. Dzielę się z Wami moim doświadczeniem i spostrzeżeniami, przede wszystkim ze świata beauty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *