,

Top 5 prezentów na Dzień Ojca

Top 5 prezentów na Dzień Ojca

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami i zastanawiasz się, jaki prezent dla taty kupić? Kolejna para skarpet, krawat lub książka wydają Ci się zbyt nudne i sztampowe, dlatego tym razem chcesz, by prezent na Dzień Ojca był wyjątkowy. Rodzice nie ułatwiają wyboru – jeśli zapytać o co, czy mają jakieś preferencje, prawie zawsze odpowiadają, że niczego im nie trzeba i najważniejsza w tym dniu będzie Twoja obecność, a szczere życzenia na Dzień Taty będą najcenniejszym prezentem. Jeśli jednak nie wyobrażasz sobie tego, że do życzeń na Dzień Ojca nie dołączysz chociażby drobnego upominku, mamy kilka podpowiedzi na to, jaki prezent na Dzień Taty możesz mu podarować.

Personalizowane koszulki na Dzień Ojca

Twój tata jest osobą praktyczną, dlatego upominek ze sklepu ze śmiesznymi rzeczami nie do końca spełni swoją rolę? Prawdziwym hitem wśród praktycznych, a jednocześnie personalizowanych prezentów dla ojca są koszulki.

Niby nic – a jednak! Tata ucieszy się, że o nim pamiętasz i wiesz, co lubi, a jednocześnie na co dzień może wykorzystać prezent, po prostu ubierając się w niego.

Może to być koszulka jego ulubionego zespołu lub drużyny sportowej albo z personalizowanym nadrukiem lub dedykacją.

Prezent dla wędkarza na Dzień Ojca

Twój tata to zapalony wędkarz, który jednak ma już wszystko: wędki, akcesoria, gadżety i elementy garderoby? Kolejnych funkcjonalnych gadżetów nigdy za dużo! W trosce o jego kręgosłup kup mu wygodne krzesełko lub organizer na przynęty.

Taki prezent ma jeszcze jedną, zasadniczą zaletę – może być od razu przetestowany, gdy tylko będzie ładna pogoda.

Prezenty dla taty – skrzynka na wino

Elegancka (również może być personalizowana) skrzynka na wino to kolejny pomysł na prezent dla praktycznego taty. Większość producentów oferuje możliwość wykonania graweru na takiej skrzynce, dzięki czemu możesz stworzyć wyjątkowy prezent tacie, który jest koneserem dobrych win.

Taka skrzynka ma same zalety. Skrywa wyśmienitą zawartość, a po opróżnieniu można przechowywać w niej inne butelki. Jeśli jest starannie i elegancko wykonana, będzie również piękną ozdobą pokoju czy salonu na co dzień!

Prezent na Dzień Taty – skrzynka na narzędzia

Twój tata zapewne ma już wszystko, jeśli jest majsterkowiczem. Z pewnością jednak nie ma personalizowanej skrzynki narzędziowej! Nawet, jeśli ma już wszystko, bez wątpienia z chęcią przeniesie do niej przynajmniej część narzędzi.

Jeżeli tata ma poczucie humoru, możesz sprawić na niej zabawną dedykację. Elegancka, ozdobiona skrzynka narzędziowa ma jeszcze jedną zaletę – po wyjęciu przegródek może służyć także do przechowywania innych rzeczy!

Upominek na Dzień Taty – bilet na koncert, mecz lub inne wydarzenie

Czasem proste gesty wyrażają więcej niż najdroższe (materialnie) prezenty. Każdy tata ma jakąś pasję, ulubiony zespół czy drużynę sportową. Kup dwa bilety na takie wydarzenie – jeden dla niego, drugi dla siebie i zaproś go do przeżycia niezapomnianych chwil!

To będzie niezapomniany Dzień Ojca!

Sprawdź inny pomysł na prezent na dzień ojca – a może Lot w tunelu aerodynamicznym?

 
Website

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz socjologii i komunikacji społecznej. Technik usług kosmetycznych, miłośniczka zwierząt. Dzielę się z Wami moim doświadczeniem i spostrzeżeniami, przede wszystkim ze świata beauty.

One Response
  1. Jak ojciec nie ma konkretnych zainteresowań, to zawsze udanym prezentem będą ciuchy, kosmetyki, perfumy, dobre winko. Jak się już coś upatrzy w danym sklepie online zawsze warto sprawdzić na https://duzerabaty.pl/ czy są na ten produkt jakieś darmowe, zniżkowe kody rabatowe. Czasem naprawdę można wywalczyć dodatkowy upust, o którym sklep tak dosadnie nie informuje.

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *