,

Z czym nosić tenisówki?

Z czym nosić tenisówki?

Ostatnie sezony to powrót do klasycznego wzornictwa i tych produktów, które przez wiele lat cieszyły się minimalną popularnością i znikomym zainteresowaniem klientów. Okres swojej świetności przeżywają m.in. tenisówki Big Star, które dziś spotkać możemy w wielu różnych, bardzo charakterystycznych odmianach.

Za stylowe uchodzą zwłaszcza te modele, które posiadają masywną, rzucającą się w oczy podeszwę. Oczywiście w sprzedaży znajdziemy tenisówki przed kostkę, a także modele z wysoką cholewą zakrywającą całą powierzchnię stawu skokowego. Dużą popularnością cieszą się zarówno tenisówki w jednolitej, jasnej lub ciemnej kolorystyce, jak i tenisówki kolorowe o fakturze jeansu, różowe i z motywami kwiatów dla dziewcząt, a także klasyczne tenisówki granatowe i niebieskie.

Cieszące się sporym zainteresowaniem tenisówki Big Star dostępne są w wielu różnych kolorach i odmianach, odpowiadających różnym rodzajom młodzieżowych stylizacji. Wśród produktów tej marki znajdziemy obuwie pasujące do ubioru typowo sportowego, tenisówki dobrze komponujące się ze zwiewnymi, wiosenno-letnimi sukienkami, obcisłymi jeansami i legginsami, a także krótkimi szortami lub innymi rodzajami damskiego stroju. Trzeba pamiętać, że ten rodzaj obuwia najchętniej wybierany jest właśnie przez dziewczęta. Dlaczego tak się dzieje? Być może wynika to z olbrzymiej różnorodności asortymentu w tej kategorii produktów. Tenisówki Big Star dostępne są w dziesiątkach, jeśli nie w setkach różnorodnych wzorów, wersji kolorystycznych i rozmiarowych. Duży wybór i przystępne ceny pozwalają na szybkie znalezienie takiego modelu tenisówek, który pasuje do stylu ubierania się konkretnej dziewczyny i do preferowanych przez nią stylizacji.

Warto pamiętać, że tenisówki i trampki to obuwie typowo letnie, zapewniające wysoki poziom wentylacji, a tym samym maksimum wygody podczas lipcowo-sierpniowych upałów. Oczywiście w sprzedaży znaleźć można również modele tenisówek o wysokiej cholewie. Te najlepiej nosić do długich spodni, gdy temperatura powietrza wyraźnie spada. Wysokie tenisówki Big Star to dobry pomysł na początek jesieni, a także na wczesną wiosnę, gdy klasyczne tenisówki i trampki o niskiej cholewie są obuwiem zdecydowanie mniej praktycznym, bo oferującym mniejszy komfort cieplny. W czasie lata najlepiej sprawdzają się proste tenisówki o cholewie odsłaniającej kostkę. Takie buty można nosić na skarpetki lub gołe stopy, w zależności od potrzeb wybranej stylizacji. Do tenisówek idealnie pasują króciutkie stopki, które chronią przed obtarciami, a jednocześnie nie zasłaniają samych kostek. Tego typu połączenie sprawdzi się, jeśli tenisówki założysz do zwiewnej sukienki lub krótkich szortów. Jeśli tenisówki nosisz do jeansów, możesz pozostać przy zwykłych skarpetkach.

Współczesne tenisówki i trampki dobrze komponują się praktycznie z każdym rodzajem letniego stroju. Możesz nosić je w zasadzie do wszystkiego, co delikatne i stosunkowo luźne. Niskie cholewy pozwalają na odkrycie kostek, co doskonale współgra z letnią modą, której podstawowym celem jest odkrycie maksymalnie dużej powierzchni ciała.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.