,

Sprawdzone cienie do powiek dla rudowłosych

Sprawdzone cienie do powiek dla rudowłosych

Dziewczyna o rudych włosach ma specyficzną urodę. Nie każde rozwiązanie kolorystyczne będzie do niej pasowało, dlatego w kwestii wyboru elementów do makijażu powinna być bardzo ostrożna.

Na szczęście wiele portali dla nastolatków oraz czasopism dla dziewcząt systematycznie zamieszcza pomysły na efektowny makijaż, możliwy do wykonania szybko i w każdym niemal momencie.

Dzięki tym pomysłom na makijaż uroda rudzielca zdobywa jeszcze większą unikalność i poraża oryginalnością każdego człowieka napotkanego na swej drodze!

Ruda i kolory ciepłe!

Rude włosy w towarzystwie ciepłych cieni do powiek zyskują słonecznego wymiaru. Bardzo dobrym pomysłem na subtelne połączenie barw będzie umieszczanie na powiekach wszelkiego rodzaju ciepłych pomarańczy oraz żółci. Dzięki temu można podkreślić charakterystyczny, najczęściej niebieski lub szary odcień oczu rudowłosej dziewczyny.

Na ustach wspaniale prezentować się będzie odcień karminu lub delikatnego mahoniu. Słoneczne kolory na twarzy potrafią odwrócić uwagę od piegów, które tak naprawdę stanowią ogromna zaletę przy tak nietypowej urodzie.

Ruda i kolory zimne!

W towarzystwie kolorów zimnych rudowłosa dziewczyna estetycznie przechodzi na drugi biegun. Twarz pozbawiona ciepłych i łagodnych barw nabiera powagi, rysy twarzy stają się nieco bardziej wyostrzone.

Do rudych włosów w kwestii kolorów ciemnych pasować będą zielone lub turkusowe cienie do powiek. Można eksperymentować także z błękitami i fioletami, ale trzeba to robić z wyczuciem. Tego typu ciemny makijaż świetnie pasować będzie do stylizacji opartych na ciemnych, czarnych ubraniach.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *