,

Davines OI/OIL Absolute Beautifying Potion – odżywianie włosów przez stylizację

Davines OI/OIL Absolute Beautifying Potion – odżywianie włosów przez stylizację

Piękne włosy od zaraz – to marzenie można ziścić w jednej chwili: wystarczy sięgnąć po odpowiedni preparat do stylizacji włosów. Najlepiej taki, który zawiera naturalne olejki: nie tylko upiększają one pasma, ale również odżywiają od wewnątrz i chronią włos na całej powierzchni.
Doskonałym produktem, zapewniającym stylizację na wysokim poziomie jest olejek Davines OI/OIL Absolute Beautifying Potion.

OI/OIL od Davines to specjalistyczny produkt, który króluje w salonach fryzjerskich. Jego domeną jest wygładzenie i ujarzmienie włosów, oraz natychmiastowa poprawa ich wyglądu. Już po pierwszej aplikacji pasma zyskują sprężystość, witalność i mocno lśnią. Wyglądają zdrowo, dają się łatwiej wystylizować, a ponadto nie doznają uszczerbku na skutek gorącego powietrza emitowanego przez suszarkę. OI/OIL Absolute Beautifying Potion sprawia również, że włókna włosa stają się bardziej wytrzymałe, więc czesanie, lekkie szarpanie bądź tapirowanie włosów nie szkodzi im w takim stopniu, jak zazwyczaj ( z tego względu olejek OI/OILjest niezastąpiony na pokazach mody i sesjach zdjęciowych, gdzie trzeba wielokrotnie zmieniać fryzury modelek).

OI/OIL Absolute Beautifying Potion zawdzięcza swój sukces trzem naturalnym olejkom wysokiej mocy (olejek roucou, olej z palmy winnej oraz olejek słonecznikowy), które biorą czynny udział w odbudowaniu struktury włosów, ochraniają przed promieniowaniem UV, mają działanie antyoksydacyjne, uelastyczniają włókna włosów, nawilżają i odżywiają pasma, zabezpieczając przed wszelkimi urazami mechanicznymi. Syntetyczne, oddychające olejki nowej generacji, które pojawiły się w OI/OIL są patentem firmy Davines i to właśnie one odpowiedzialne są za intensywny blask, sprężystość i witalność włosów.

OI/OIL Absolute Beautifying Potion to olejek o pięknym, cukierkowym zapachu, bezbarwny i nieco gesty, który dobrze aplikuje się na włosy. Produkt nie przeciąża włosów, dobrze się wchłania i jeśli istnieje taka potrzeba, można go nakładać nawet kilka razy w ciągu dnia. OI/OIL można aplikować na suche włosy przed stylizacją oraz na wilgotne pasma po myciu, tuż przed suszeniem i modelowaniem fryzury. W każdym przypadku sprawdza się doskonale, działając niczym wytrawny stylista fryzur.

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *