, ,

Pomysł na Walentynki - inspiracje dla zakochanych

Pomysł na Walentynki - inspiracje dla zakochanych

Walentynki to święto zakochanych i jak każde święto wprowadza nas w magiczny i urokliwy nastrój. Przenieśmy trochę tej miłosnej atmosfery do naszych mieszkań, dzięki gotowym dekoracjom lub podejmijmy wyzwanie i zróbmy coś sami. Da nam to dużo radości i satysfakcji, i na pewno zaskoczy drugą połówkę. Aby pomóc wam w tworzeniu klimatu na zakochany wieczór, przygotowaliśmy klika ślicznych inspiracji, które pomogą w udekorowaniu mieszkania, przybraniu słodkich przekąsek, a także dodadzą pomysłów na walentynkowy prezent dla ukochanej osoby. Własnoręcznie zrobiony prezent często bardziej cieszy niż kupiony w sklepie, wkładamy przecież w niego więcej serca i pracy, często przełamując swoje słabości.

Walentynki oprócz prezentów, wielkiej fali czułości i pocałunków mają jeszcze jedną zaletę – są dobrym momentem, aby długo skrywane przez nas uczucia ujrzały światło dzienne. Nie bójmy się ryzykować, kto wie może ten akt odwagi przyniesie nam coś pięknego 🙂

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

4 Responses
 1. Ja chyba upiekę ciasto w kształcie serducha 🙂

   
 2. Super propozycje 🙂 bardzo pomysłowo 🙂
  zapraszam na mojego bloga oraz do wzięcia udziału w moim konkursie:)
  http://izblogmod.cba.pl/

   
 3. Na walentynki świetne pomysły, ale czekam na wpis o prezentach na Dzień Kobiet 😛 Chciałam też zaprosić na mojego bloga – mój najświeższy wpis dotyczy tego, co ja bym chciała dostać na Dzień Kobiet: https://fajnastylowka.wordpress.com/2016/02/24/kopertowka-kiedy-po-co-i-do-czego/. A wy – co chciałybyście dostać?

   
 4. Ale super, no bardzo pomysłowo 🙂

   

Comments are closed.