, ,

Pomysł na Walentynki - inspiracje dla zakochanych

Pomysł na Walentynki - inspiracje dla zakochanych

Walentynki to święto zakochanych i jak każde święto wprowadza nas w magiczny i urokliwy nastrój. Przenieśmy trochę tej miłosnej atmosfery do naszych mieszkań, dzięki gotowym dekoracjom lub podejmijmy wyzwanie i zróbmy coś sami. Da nam to dużo radości i satysfakcji, i na pewno zaskoczy drugą połówkę. Aby pomóc wam w tworzeniu klimatu na zakochany wieczór, przygotowaliśmy klika ślicznych inspiracji, które pomogą w udekorowaniu mieszkania, przybraniu słodkich przekąsek, a także dodadzą pomysłów na walentynkowy prezent dla ukochanej osoby. Własnoręcznie zrobiony prezent często bardziej cieszy niż kupiony w sklepie, wkładamy przecież w niego więcej serca i pracy, często przełamując swoje słabości.

Walentynki oprócz prezentów, wielkiej fali czułości i pocałunków mają jeszcze jedną zaletę – są dobrym momentem, aby długo skrywane przez nas uczucia ujrzały światło dzienne. Nie bójmy się ryzykować, kto wie może ten akt odwagi przyniesie nam coś pięknego 🙂

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

4 Responses

Comments are closed.