,

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi

Jeśli chcemy przeprowadzić małą metamorfozę spróbujmy z makijażem permanentnym brwi. Efekt murowany. Makijaż permanentny brwi jest marzeniem wielu kobiet. W związku z tym, że jego koszt nie jest wysoki, marzenie to można w łatwy sposób urzeczywistnić.

  1. Ile kosztuje makijaż permanentny brwi?
  2. Trwałość makijażu permanentnego brwi
  3. Czy makijaż permanentny brwi boli?

Ile kosztuje makijaż permanentny brwi?

Szukamy gabinetu, który zrobi nam brwi permanentne, cena może być różna, jako, że zależy to od wielu czynników. Choć w tym przypadku nie warto kierować się wyłącznie ceną. Brwi permanentne będziemy „nosić” na twarzy, w związku z czym dobrze sprawdźmy gabinet w którym planujemy wykonanie makijażu. Zwróćmy uwagę na kompetencje, wykształcenie i doświadczenie osoby, która miałaby się nami zająć. Dobrze jest sprawdzić efekty pracy danego gabinetu, jak brwi wyglądają u klientek po wygojeniu. Na przykładzie Gabinetu Koncepcja Urody wpływ na cenę mają z pewnością kwalifikacje oraz ilość szkoleń, jakie odbyła linergistka. Dodam, że dobre szkolenie to wydatek rzędu kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Cena uzależniona jest również od zastosowanych pigmentów, i tu Gabinet Koncepcja Urody kładzie na to duży nacisk, by nie stosować marnej jakości pigmentów sprowadzanych z nieznanego źródła z krajów azjatyckich. Bardzo ważnym elementem zabiegu jest odpowiedni wybór znieczulenia, jak i podanie po zabiegu dobrego preparatu do pielęgnacji skóry. Zwracajmy szczególną uwagę na stan higieny w gabinecie. Używanie dobrych środków do dezynfekcji, tak byśmy były bezpieczne podczas zabiegu to kolejny koszt, który trzeba skalkulować w cenie zabiegu, tak by nie zarazić się wirusem żółtaczki oraz HIV. Dobry gabinet kładzie duży nacisk na higienę. Nie oszczędzajmy więc na wykonaniu makijażu permanentnego brwi, by w przyszłości nie mieć powodów do jego usunięcia, oraz by nie mieć na twarzy blizn po źle wykonanym zabiegu.

Trwałość makijażu permanentnego brwi

Trwałość makijażu permanentnego brwi jest uzależniona od techniki głębokości, na której linergistka umieści pigment oraz od rodzaju pigmentu. Brwi to obszar, na którym makijaż permanentny będzie miał najmniejszą trwałość. Brwi permanentne mają to do siebie, że odświeżenie koloru powinno się wykonywać po około 1 do 1,5 roku. Im większa produkcja łoju, tym krócej pigment będzie się utrzymywał. Jednak zdarzają się przypadki klientek, które nawet przez kilka lat nie musiały poprawiać brwi permanentnych.

Czy makijaż permanentny brwi boli?

Wszystko zależy od techniki, indywidualnych skłonności oraz od znieczulenia, jakie zastosowane zostanie w gabinecie. Makijaż permanentny nie jest bezbolesny, ale ból spokojnie da się wytrzymać. Jest pewnym dyskomfortem, ale czego się nie robi, by być piękną?

Makijaż permanentny wykonany w dobrze dobranym gabinecie, daje nam gwarancję odpowiednio wykonanej usługi oraz satysfakcji z naszego wyglądu.

Sprawdź artykuł: Czy da się wybielić zęby w domu?

 

Lubię pisać. Interesuje mnie moda, uroda oraz tematyka lifestyle. Namiętnie czytam książki - w szczególności interesuje mnie psychologia i reportaże. Skończyłam studia dziennikarskie i psychologię. Kocham zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *